بین الملل

اوسمار: 4 بازی باقی مانده خیلی حساس است

به روز رسانی

اوسمار: 4 بازی باقی مانده خیلی حساس است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما از سه بازی سخت بیرون آمدیم و بازی های در 4 بازی باقی مانده خیلی حساس است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، اوسمار ویرا در نشست خبری پیش از بازی با هوادار اظهار کرد: به اواخر لیگ می‌رسیم و چهار بازی باقی مانده خیلی حساس است. از سه بازی سخت آمدیم. در برخی دیدارها یار کمتری داشتیم و بازی‌ها‌ برایمان سخت شد‌ اما احساسی بود.

سرمربی پرسپولیس افزود: با وجود تمام حساسیت‌ها و دیدارهای سختی که داشتیم، بازیکنان ما رشد خوبی داشتند و با وفق با شرایط بازی‌های خوبی انجام دادند. فردا هم با هواداری بازی داریم که خیلی خوب بازی می‌کند و در هفت دیدار اخیرش بدون شکست بوده است. بازی با ملوان در شمال کشور خیلی سخت است اما آنها خیلی خوب بودند. فردا بازی خوبی خواهیم داشت زیرا زمین شرایط خوبی دارد و هوادار هم تیم خوبی است که با سیستم‌ها و ترکیب‌های مختلفی بازی می‌کند.

وی درواکنش به اخراج بازیکنان در مسابقات تاکید کرد: نمی‌شود جلوی درگیری بازیکن سر یک توپ در جریان بازی را گرفت. هرچند کارت گرفتن از لحاظ روحی و احساسی به خود بازیکن و نفرات داخل و خارج از زمین یا مربیان فشار می‌آورد اما بچه‌ها روی خودشان کار می‌کنند تا هم رقابتی کار کرده و جنگندگی داشته باشند و هم خودشان را کنترل کنند تا چنین اتفاقاتی نیفتد.

اوسمار در خصوص اجرای متفاوت قانون مثل برخورد با مصاحبه‌ها پس از بازی یا سخت‌گیری داوران در زمین،تصریح کرد: برخی مسائل خارج از قدرت سرمربی است و برای این کارها هیئت مدیره، مدیرعامل و افشین پیروانی بیشتر می‌توانند کمک کنند. ما و بازیکنان سعی داریم تمام تمرکزمان روی بازی‌ها باشد و آنها را به خوبی انجام بدهیم. فردا هم بازی مهمی داریم. باید کار استراتژی، تاکتیکی و تکنیکی را خوب انجام بدهیم تا نتیجه خوبی بگیریم.

سرمربی پرسپولیس درواکنش به اینکه طبق قانون باید نفرات خارجی در ۶۰ درصد بازی‌ها به زمین بروند اما درمورد وحدت هنانوف این قانون اجرا نشده و اگر فصل بعد هم در این باشد، نگران از دست رفتن یک سهمیه خارجی نخواهد شد، گفت: سوال خوبی بود‌. دقیق قانون را نمی‌دانم‌. آیا ۶۰ درصد فقط مختص یک بازیکن است یا کل بازیکنان؟ اگر برای یک بازیکن باشد، شاید او مصدوم باشد یا به دلیل مشکل تکنیکی نتواند بازی کند. حق نیست سهمیه کل تیم را به خاطر بازی نکردن فقط یک بازیکن از دست بدهیم.

وی در خصوص اینکه هنانوف در نیم فصل پیشنهادات خوبی داشت و باشگاه می‌توانست از فروش او درآمدزایی کند، توضیح داد: اگر اینگونه باشد که باشگاه به خاطر بازی نکردن بازیکن فصل بعد یک سهمیه خارجی‌اش کم شود ناحق است زیرا شاید او به خاطر مصدومیت در کل فصل نتواند بازی کند. فصلی که تمام می‌شود، ربطی به فصل بعد ندارد.وی درپاسخ به این موضوع که احتمال دارد این قانون تبصره داشته باشد تا هر بازیکن بی‌کیفیت خارجی به لیگ ایران نیاید، عنوان کرد: یک فصل با فصل دیگر فرق می کند و هر قانونی برای یک تیم است، باید برای تیم دیگر هم اجرا شود.

 

نشر بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا