استان ها

برگزاری ۴ رویداد تولید محتوا بارویکرد مشارکت در انتخابات

به گزارش تی تی آنلاین از خراسان، سید ناصر نعمتی در جلسه کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان با تشریح طرح “منظومه فکری انتخابات” و برنامه‌ریزی‌های اجرایی آن توسط روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی افزود: با تشکیل کمیته تولید محتوا چهار رویداد تولید محتوای انتخاباتی با رویکرد مشارکت برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: رویداد تولید محتوای دانش‌آموزی با محوریت روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی برای ایجاد شور و حال انتخاباتی در مدارس و فضاهای خانوادگی اجرا خواهد شد.

نعمتی توضیح داد: روابط عمومی‌های دانشگاه فردوسی، آزاد، پیام‌نور و علم پزشکی مشهد یک رویداد تولید محتوای دانشجویی را برنامه ریزی کرده‌اند که مراحل اجرایی آن در حال آغاز است؛ این رویداد با حضور دانشجویان فضای متفاوتی را ایحاد خواهد کرد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی اضافه کرد: قرارگاه سایبری با طراحی یک رویداد تولید محتوا علاوه بر تبیین به حوزه مشارکت در انتخابات خواهد پرداخت و درنهایت روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی نیز با همین رویکرد کاری را با استفاده از ظرفیت مبلغین برنامه‌ریزی کرده است.

وی خاطرنشان کرد: خروجی این رویدادها به یک جریان محتوایی ختم خواهد شد که با کمک روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان خراسان رضوی و رسانه‌ها به انتشار عمومی درخواهد آمد.

نعمتی با اشاره به فعالیت کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات خراسان رضوی و استفاده از ظرفیت روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد: ماموریت اطلاع‌رسانی و مشارکت دو محوری است که در این کمیته روی آن تمرکز شده است و از ابتدای تیرماه امسال فعالیت در این محورها آغاز شده است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی با اشاره به دغدغه رسانه‌های مختلف استان در زمینه انتخابات گفت: با نزدیک شدن به تاریخ انتخابات برنامه‌های انتخاباتی، اطلاع‌رسانی‌ها، رویدادها و فعالیت‌های مرتبط با انتخابات افزایش پیدا می‌کند و درخواست ما از همکاران محترم رسانه‌ای این است که همچون گذشته با همراهی خود به شفافیت بیشتر این جریان کمک کنند.

46

دکمه بازگشت به بالا