حوادث

توقیف ۶ دستگاه وسیله نقلیه در طرح مقابله با مزاحمین مدارس در میانه

آفتاب‌‌نیوز :

حسن رفیعی اظهار کرد: پیرو مطالبات و درخواست شهروندان و به منظور برخورد با وسایل نقلیه مزاحم و متخلف در جلوی مدارس، ماموران پلیس شهرستان طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را در جلوی مدارس در سطح شهرستان اجرایی کردند.

وی بیان کرد: این طرح با حضور تیم‌های گشت اجرایی شد که در همین رابطه تعداد سه دستگاه خودرو و تعداد سه دستگاه موتورسیکلت متخلف و هنجارشکن شناسایی، توقیف و روانه پارکینگ شدند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس مستقر در اطراف مدارس با کسانی که بخواهند اقدام به ایجاد مزاحمت برای دانش‌آموزان کنند برابر قانون و با هماهنگی مقام محترم قضایی برخورد خواهند کرد.

وی افزود : هرگونه پرسه زدن و دوردور کردن در کنار مدارس با وسیله نقلیه اعم از موتورسیکلت و خودرو  و ایجاد مزاحمت و آلودگی صوتی خلاف قانون بوده و پلیس برای ایجاد امنیت مردم و دانش آموزان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

 کشف سیگار قاچاق و داروی غیر مجاز در مراغه 

 فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف چهار هزار و ۲۹۱ نخ سیگار خارجی قاچاق و یک هزار و ۱۰۱ عدد قرص روانگردان خبر داد. 

 سرهنگ توحید فارسی در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر اینکه افرادی در یکی از محلات شهر در مغازه‌های خود اقدام به توزیع گسترده سیگار قاچاق و داروی غیر مجاز می‌کند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

 وی ادامه داد: ماموران با انجام یکسری اقدامات فنّی، پس از شناسایی محل نگهداری و فروش اقلام قاچاق و غیر مجاز با هماهنگی لازم در دو عملیات غافلگیرانه در بازرسی از دو مغازه تعداد چهار هزار و ۲۹۱ نخ سیگار خارجی قاچاق و یک هزار و ۱۰۱ عدد روانگردان را کشف کردند.

 فرمانده انتظامی شهرستان مراغه با اشاره به دستگیری دو نفر در این رابطه، تشریح کرد: کارشناسان ارزش مکشوفه را ۱۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند.

وی با اشاره به اینکه برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاقچیان به صورت مستمر در دستور کار پلیس این شهرستان قرار دارد؛ از شهروندان درخواست کرد: درصورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعاً با شماره تلفن و سامانه پیامکی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتشارات مقالات حوادث

نویسنده حوادثی هستم که با دقت و دقت بسیار بالا می‌توانم اخبار را ارائه دهم. هدفم ارائه اطلاعات صحیح و قابل اعتماد است.
دکمه بازگشت به بالا