بین الملل

حمله مجدد به یک پایگاه دیگر آمریکا در سوریه

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین تی تی آنلاین، خبرنگار شبکه «المیادین» بامداد چهارشنبه گزارش داد که پایگاه اشغالگران آمریکایی در نزدیکی روستای «خراب الجیر» واقع در شمال شرق سوریه هدف حمله موشکی قرار گرفته است.

به گفته خبرنگار المیادین، صدای انفجار در پایگاه نظامی آمریکا واقع در ۵ کیلومتری گذرگاه «الیعربیه» واقع در مرز عراق-سوریه به گوش رسیده است.

دقایقی بعد گروه مقاومت عراقی موسوم به «مجاهدین مقاومت اسلامی عراق» در بیانیه‌ای اعلام کرد که بامداد چهارشنبه با شلیک موشک، پایگاه اشغالگران آمریکایی در «خراب الجیر» را هدف قرار داده است.

 

 

پیش از این، منابع محلی گفته بودند که ارتش آمریکا کار تقویت پایگاه‌های نظامی خود در شرق سوریه را به دلیل حملات پراکنده تقویت کرده است. (جزئیات بیشتر)

از چند روز پیش گروه‌های مقاومت عراقی که در واکنش به جنگ غزه، برای مداخله مستقیم در تقابل با صهیونیست‌ها و در حمایت از مقاومت فلسطین اعلام آمادگی کرده‌ بودند، رسما به نبرد طوفان الاقصی پیوسته‌اند و طی چند روز اخیر بارها مواضع نیروهای آمریکایی در پایگاه الحریر در شمال عراق و پایگاه عین الاسد در غرب این کشور را هدف حملات پهپادی و راکتی قرار داده‌اند.

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نشر بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا