اقتصادی

لزوم استفاده از ظرفیت‌های بومی مناطق برای اشتغالزایی و رونق تولید

تی تی آنلاین/خوزستان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان گفت: باید از ظرفیت‌های بومی مناطق برای اشتغالزایی و رونق تولید استفاده کنیم.

محمد خانچی امروز، ۲۱ بهمن ماه در افتتاحیه بازار بزرگ ماهی و میگو شماره ۲ هندیجان که با حضور فرماندار شهرستان و تعدادی از مدیران استانی و شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: عملیات احداث بازار بزرگ ماهی و میگو هندیجان به وسعت ۱۰۰۰ متر مربع با مشارکت بخش خصوصی و شهرداری هندیجان به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال از سال ۱۳۹۸ آغاز شد و در ایام دهه فجر امسال به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: برای توسعه متوازن استان و حل مشکلات مردم باید بر اساس ظرفیت‌های بومی مناطق نسبت به هدایت سرمایه‌های سرگردان و غیرمولد تلاش کنیم و از این ظرفیت‌ها برای اشتغالزایی و رونق تولید استفاده کنیم.

به گزارش تی تی آنلاین، خانچی بر لزوم استفاده از سرمایه‌های ارزشمند موجود در استان برای بهبود نظام اقتصادی و معیشتی و اشتغال‌زایی تاکید کرد و گفت: باید با استفاده از این ظرفیت‌ها نارسایی‌ها را برطرف کرده و امید و نشاط را در جامعه ارتقا دهیم.

معاون امور عمرانی استاندار خوزستان با بیان اینکه خدمت‌رسانی صادقانه و شبانه‌روزی مسئولان و دستگاه‌های اجرایی می‌تواند گره اقتصادی و معیشتی مردم را باز کند، اظهار کرد: با هدف‌گذاری‌های صحیح می‌توانیم مسیر اصلاح و بهبود امور را هموار کرده و اقدامات مهم و اساسی برای حل مشکلات مردم داشته باشیم.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و تخصص در زمینه اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد هستم. به شما اطلاعات و نظراتی را ارائه می‌دهم که با کیفیت و قابل اطمینان هستند تا شما بتوانید در مسائل اقتصادی بهترین تصمیمات را بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا