عمومیکسب و کار ویژه

مشخصات پمپ کف کش راد چیست؟

پمپ میله ای یکی از محصولات شرکت راد پمپ می باشد و برای انتقال آب از سطح پایین به تراز بالاتر استفاده می شود. پمپ میله ای شناور نوعی پمپ گریز از مرکز است و با افزایش انرژی جنبشی آب باعث حرکت و حرکت آن می شود. محصولات اصلی این شرکت شامل پمپ سانتریفیوژ، پمپ شناور، خط کش 3 اینچ، خط کش 2 اینچ، خط کش 1.1/4 اینچ می باشد. این پمپ ها برای تخلیه فاضلاب و سپتیک تانک ها، پمپاژ آب از اعماق چاه های کشاورزی به سطح، پمپاژ آب رودخانه ها به مزارع، استخرها، مزارع پرورش ماهی، صنایع مختلف مرتبط با مواد مایع کاربرد فراوانی دارند. اگر می خواهید در مورد پمپ کفی بیشتر بدانید، باید با ویژگی ها و انواع این دسته از پمپ ها آشنا شوید. این پمپ ها برای کارکردن در فشار بالا و برای مدت طولانی طراحی شده اند. مواد آلیاژی مورد استفاده در انواع پمپ های کف کش از جمله پمپ های میله ای، بسته به هدف پمپ می تواند از پلاستیک، چدن یا فولاد ضد زنگ قالب گیری شود.

پمپ شناور چگونه به انتقال آب کمک می کند؟

حرکت موتور داخلی پمپ باعث ایجاد انرژی جنبشی در آب می شود و این انرژی باعث می شود که آب از سطح پایین تر به سطح بالاتر حرکت کند. این پمپ ها فشار آب خروجی را افزایش می دهند و به این ترتیب در مکان هایی که نیاز به پاشش حجم زیادی آب داریم می توان از آنها استفاده کرد. برای نشان دادن این نکته می‌توان به استخرهای پرورش ماهی قزل آلا اشاره کرد. برای تهویه آب و ایجاد گردش و جریان در آب استخر، می توان با استفاده از پمپ عصایی شناور، آبنماهای مصنوعی در این استخرها ایجاد کرد. نکته جالب توجه در طراحی و ساخت این سری از پمپ ها، جداسازی محفظه سیل از موتور الکتریکی است. این جداسازی از ورود آب به قسمت های الکتریکی پمپ و آسیب رساندن به آن جلوگیری می کند. گروه صنعتی راد با تیمی متشکل از کارشناسان طراحی صنعتی، مهندسین مواد و کارشناسان مکانیک و برق همواره در تلاش برای تولید پمپ های میله ای با کیفیت بالا می باشد. با توجه به اینکه یک پمپ شناور باید به مدت طولانی در اعماق آب کار کند، کیفیت بالای ساخت قطعات محفظه پمپ از مهمترین نکات ساخت و طراحی آن است.

فرآیند انتقال آب به کف در پمپ های کفی.

مشخصات پمپ کف میله ای چیست؟

پمپ کفی میله ای یکی از پرطرفدارترین و پیشروترین محصولات در زمینه تولید انواع موتورهای کف صنعتی و موتورهای گریز از مرکز می باشد. پمپ ها دارای قطعات هستند

طراحی شده توسط مهندسین فنی مجرب: پمپ راد زیر نظر مهندسین مجرب به همراه تیم فنی جوان، انواع پمپ ها را با کیفیت جهانی تولید می کند.

استفاده از مصالح و مصالح مرغوب در ساخت و ساز: یکی از ویژگی های بارز پمپ کف قرمز استفاده از مواد و مصالح مرغوب برای ساخت قسمت های مختلف پمپ می باشد. یکی از مواد مورد استفاده در ساخت پمپ های اسن فولاد ضد زنگ می باشد. ملخ های داخلی، محفظه سیل و سایر قسمت های این پمپ از فولاد ضد زنگ ساخته شده است که به دوام بیشتر قطعات پمپ کمک می کند. همچنین قطعاتی که در مجاورت مستقیم آب پمپ قرار دارند و پس از مدتی مجبور به تعویض آن ها هستیم از پلاستیک فشرده مرغوب ساخته شده اند. این قسمت ها برای جلوگیری از نفوذ آب به قسمت های دیگر آب بندی می شوند.

پاسخگویی به نیاز مشتری: یکی از ویژگی های منحصر به فرد پمپ های کفی راد تمرکز بر نیاز مشتری و تلاش برای رفع نواقص محصولات این شرکت است. تیم تحقیق و توسعه این شرکت با بررسی مشکلات طراحی قبل از این شرکت، سعی در حل آنها داشته و مدل های مختلف پمپ را توسعه داده تا سبد محصولات متفاوتی را در اختیار مشتریان قرار دهد.

تیم تحقیق و توسعه پایونیر: با توجه به توسعه علم و دانش و تولید مواد جدید و آلیاژهای جدید در سراسر جهان برای تولید انواع قطعات صنعتی استفاده می شود. بنابراین حفظ برترین گروه صنعتی به صورت روزانه برای رقابت با محصولات روز دنیا ضروری است. برای این بازار بسیار رقابتی باید گفت. به این منظور تیم تحقیق و توسعه برتر این شرکت همواره در تلاش است تا به محدودیت های استانداردهای این شرکت ها نزدیک شود. با تحقیق در مورد آخرین ساختمان های شرکت های معروف جهانی.

علاوه بر موارد فوق، تیم پشتیبانی شرکت پمپ راد خدمات پس از فروش مختلفی را به خریداران این محصول ارائه می دهد. به این ترتیب، نیازی به صرف زمان و هزینه زیادی برای خرید قطعات و خدمات تعویضی ندارید.

منبع: کفکش راد پمپ

دکمه بازگشت به بالا