عمومیکسب و کار ویژه

مواردی که پس از سرامیک کردن خودرو باید از آنها اجتناب کرد

پس از اعمال کردن سرامیک روی بدنه خودرو تا ۴۸ ساعت نباید خودرو در معرض بارندگی، تابش مستقیم نور آفتاب و فضای آزاد قرار گیرد. بسته به نوع شرایط محیط مانند: دما، رطوبت، خشک کردن خودرو،۲ یا ۳هفته طول می‌کشد تا بدنه خوب خشک شود.Khordad 9, 1401 AP

بعد از سرامیک خودرو در صورتی که نیاز به شستشوی ماشین خود در خانه داشتید، نکات زیر به شما یادآوری می شود:

 • شست و شو با شامپو و شوینده بدنه خودرو بدون نیاز به واکس زدن
 • عدم نیاز به واکس
 • شستشو و خشک کردن خودرو با ماکروفایبر حداقل ۳۵۰ گرم
 • خودرو را در سایه بشویید.
 • سرامیک پرو بسیار صاف و صیقلی است یعنی همه چیز با ویژگی خود تمیز شونده سرامیک پرو براحتی برداشته میشود.
 • کاهش دستمال کشیدن (به خصوص با حوله خشک) روی پوشش، طول عمر پوشش را تضمین خواهد کرد.
 • فضولات خشک شده پرندگان، حشرات و شیره درختان را می توان بدون ایجاد اثر بر روی رنگ خودرو با استفاده از اسپری تمیزکننده بدنه خودرو و یا حوله میکروفایبر به راحتی پاک کرد.
 • در کارواش :شستشو در کارواش اتوماتیک
 • شستشو در خانه:در زیر نور آفتاب نشورید
  واکس و پولیش نزنید
  از حوله های ساینده نظیر پارچه ، نگ و …. استفاده نکنید.

مدت زمان برای خشک شدن کامل پوشش به شرايط محيطي مانند دما و رطوبت بستگی دارد . 2 تا 3 هفته بطول خواهد انجامید. در این مدت باید از موارد زير اجتناب شود.

1) پوشش سرامیک پرو از سطح شما در مقابل ایجاد لکه های آب محافظت می کند

2) پوشش ، در این مدت (۲-۳ هفته اول بعد از اجرا) ضعیف تر از کلر خودرو می باشد. احتمال آسیب در این مقطع بسیار زیاد است. که در صورت بروز این اتفاق با دریافت هزینه قابل ترمیم می باشد

۳) پارک کردن زیر درخت ( برای جلوگیری از ریختن شیره درختان)

ماندن فضولات پرنده، شیره درختان و گرده روی ماشین و پارک در زیر نور آفتاب

4) شستن یا پاک کردن سطح رنگ

اگر شما متوجه شدید که اتومبیل شما قطره های آب، فضولات پرنده، شیره درخت و غیره به خود میگیرد. در طول دو هفته اول، طبق دستورالعمل ما بلافاصله آن را پاک کنید. در نظر داشته باشید که پوشش نرم است او با ملایمت و ماکروفایبر بسیار نرم و به آرامی بر روی خودرو (سطح رنگ) کار کنید

برای یک نتیجه خوب ، بهتر است ماشین بصورت هفتگی برای جلوگیری از آلودگی بیش از حد شسته شود. ( ارائه دهنده خدمات آنلاین خودرو در شیراز با همکاری متخصصان زبده در این زمینه آماده ارائه هرگونه خدمات به شما عزیزان است).ضمن توصیه به موارد ذیل ، تاکید میگردد فقط از شامپوی مخصوص خودرو که فاقد فسفات می باشند ، استفاده گردد که توصیه ما به شما است.

از برس با موهای ریز و تمیز کننده های با PH بالا (اسیدی) پرهیز گردد.

از شستن اتومبیل در مقابل نور مستقیم خورشید به منظور ایجاد لکه های آب پرهیز گردد.

۳) در صورت استفاده از سطل شستشو ، شستشوی خودرو را قسمتهای بالا به پایین انجام دهید و کثیف ترین نقاط را در انتها شستشو دهید.

از شوینده مخصوص بدنه خودرو شامپوی بدون فسفات استفاده کنید.

از تفنگ فوم یا microfiber mitt ( دستکش شستشوی ماکروفایبر ) برای شستشوی و کف زدن به ماشین استفاده کنید. سپس آن را با دستگاه کارواش و یا فشار آب شیلنگ بشویید و با ( حداقل ۳۸۰گرم) تمیز و خشک کنید

۴) از اسپری های مخصوص شستشوی و تمیز کننده ها استفاده کنید

( هرگز از برس های شوینده به ویژه برس نقاشي استفاده نکنید!) و ماشین را با فشار آب زیاد بشویید. و با حولة میکروفایبر تمیز خشک کنید )

حتی الامکان فقط از شوینده های تاچلس استفاده کنید. هرگز از شوینده بهمراه برس استفاده نکنید! هرگز اسپری واکس استفاده نکنید.

همیشه به طور کامل خودرو را خشک کنید و هرگز تا زمانیکه خشک کردن خودرو به اتمام رسیده آن را رها نکنید. آب شیر محتوی مواد معدنی است که ممکن است باعث ایجاد نقاط رسوبات آب ( لکه آب ) شود.

برای گرفتن بهترین نتیجه فقط از ( حداقل 380 گرم) استفاده کنید و از تمیزکاری با منسوجات زبر پرهیز کنید ، هنگام استفاده از دستمال ماکروفایبر اجازه دهید جذب آب بصورت کامل توسط دستمال صورت پذیرد !

هرگز از محصولات زیر برای پولیش یا پاک کردن سطح آلودگی استفاده نکنید

هرگز از نیروی اضافه برای حذف و تمیزکاری لکه های سخت روی خودرو استفاده نکنید

فضولات پرنده، شیره دختان و غیره باید در اولین فرصت جدا شوند تا از سفت شدن روی پوشش جلوگیری شود. هر نوع فضولات پرندگان باقی مانده طی چند روز بدون آسیب زدن به پوشش به راحتی جدا خواهد شد.

خودرویی که با پوشش سرامیک پرو محافظت شده است را هرگز واكس نکنید.لازم نیست

واکس با پوشش سرامیک پرو هیچ پیوندی برقرار نمیکند

محصول نگهداری وترمیم کننده است که مورد توصیه شرکت سازنده می باشد . در بازدید سالیانه از نزدیکترین نمایندگی بخواهید این محصول را بر روی خودرو شما اجرا کند.

سعی کنید همیشه به (استفاده از شامپوهای تاچ لس) مراجعه کنید. استفاده از یک کارواش اتوماتیک ضمن اینکه پوشش را ضعیف می کند ، گارانتی شما را نیز باطل خواهد کرد وpro 9H  Ceramic تا ۲-۳ هفته زمان می برد که سفت شود ، لطفا با مراقبت رسیدگی کنید و خودرو را در ۲ تا ۳ هفته اول به هیچ وجه نشویید.(توصیه نمایندگی و کارشناسان را هنگام تحویل خودرو پس از اجرای پوشش جدی بگیرید).

 1. برای نتیجه بهتر، تمام سطوح چرم/ وینیل باید دو هفته یکبار با محافظ چرم و به منظور دوری کردن از آلودگی ها با روغن طبیعی تمیز شوند. )
 2. موکت ها | فرش ها را بصورت مرتب جارو بکشید و در صورت لزوم از تمیز کننده های فرش و فابریک استفاده کنید
 3. مواد ریخته شده روی چرم، وینیل یا فابریک را بلافاصله تمیز کنید

بازرسی های سالانه مراحل توصیه شده هستند. برای اطمینان از اینکه پوشش باقی ماندن و نگهداری از ماشین بطور صحیح انجام شده است. بازرسی سالانه باید توسط یک شخص مورد تایید طی 30 روز قبل از تاریخ آخرین بازرسی سالیانه انجام شود تا از کارایی عالی، همچنین دوام و مقاومت اطمینان حاصل گردد. بازرسی های سالانه از شفافیت و محافظت بالای سرامیک پر اطمینان حاصل می کند .

 استارلوکس ، نمایندگی رسمی سرامیک پرو در شیراز  اقدام به انجام سرامیک خودرو در شیراز کرده است

دکمه بازگشت به بالا