استان ها

وضعیت نفت آبادان ماحصل دخالت برخی افراد غیرفوتبالی است

تی تی آنلاین/خوزستان عضو سابق هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان ضمن انتقاد از برخی دخالت های افراد غیر فوتبالی، گفت: وضعیت فعلی نفت آبادان در لیگ برتر ماحصل دخالت همین افراد است.

روح الله محمدی در گفت و گو با تی تی آنلاین، اظهارکرد: متاسفانه دوباره تیم با وجود تلاش های بی وقفه مدیرعامل جوان و ساعی باشگاه و مربی محبوب آبادانی ها که بحق در این چندماه با سختی ها و مشقت زیاد تمام تلاش خود را برای اعتلای نام آبادان به کار گرفته اند همانند سال گذشته در منطقه قرمز و خطر قرار گرفته و شرایط آن با استعفای آقای ویسی و در صورت قبول از سوی مدیریت قطعا بدتر هم خواهد شد.

وی ضمن انتقاد از برخی دخالت های افراد غیر فوتبالی گفت: وضعیت فعلی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در لیگ برتر ماحصل دخالت همین افراد است. همین افراد سال گذشته و در بحبوحه ماندن یا نماندن تیم وقتی تمام تلاشمان را برای یکپارچه کردن شهر آبادان و استان خوزستان می‌کردیم و حتی نظر سایر نقاط کشور هم این بود که لیگ برتر بدون برزیلی ها جذاب نخواهد بود و حمایت این بخش را هم داشتیم، متاسفانه به جای حمایت، با طرح مسائل غیر واقعی در مجلس و وزارت نفت به دنبال مسائلی دیگر بودند و این دخالت ها و وعده‌های بی پایه و بدون پشتوانه و احساسی به کادرفنی و هواداران، ماحصلش روزهایی است که هواداران در حال تجربه آن هستند.

محمدی عنوان کرد: به نظرم در این برهه از زمان و با توجه به بازی های نزدیک پیش رو، قطعا مدیریت باید به فکر تزریق خون جدید در کالبد تیم از طریق تغییر یا اضافه کردن دستیاران و نیز تقویت تیم و حتی اضافه کردن مدیرفنی کاربلد و البته محبوب باشد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا