عمومی

چند راز ساده درباره مردان که گردن نمی‌گیرند!

از مردها چه می‌دانیم؟ بیشترشان ورزش دوستند، دستی در کارهای فنی دارند و با ریش جذابتر می‌شوند. اما رازهایی هم در مورد آنها وجود دارد که خود به ندرت به آنها اذعان می‌کنند.

به گزارش تی تی آنلاین، روزیاتو در مطلبی به افشای ۵ راز درباره مردان پرداخته که به ندرت به آن‌ها اعتراف می‌کنند:

۱- گاهی احتیاج دارند هیچ کاری انجام ندهند

مردها همیشه دوست ندارند در رأس امور باشند، تصمیمات جدی بگیرند و مسئولیت عواقب و پیامدهای چیزی را برعهده بگیرند. آن ها هم مثل هر کس دیگری گهگاه دوست دارند با خودشان خلوت کنند و از آرامش و سکوت لذت ببرند.

۲- متوجه جزئیات نمی‌شوند

مردها کلی نگرند. باید این موضوع را پذیرفت و برای جلب توجه آن ها به جزئیات تلاش نکرد. شاید حتی لازم باشد که خانم ها هم راه آن ها را در پیش بگیرند چرا بسیاری از اوقات بیش از حد بر جزئیات تمرکز می کنند، امری که تمام لذت یک چیز را از خودشان می گیرد.

۳- گاهی با فکر کردن به چیزهای پیش پا افتاده به ذهن خود استراحت می‌دهند

مردها هر لحظه ی زندگی شان را به فکر کردن درباره ی وام، مسائل خانوادگی یا نجات دنیا سپری نمی کنند. آن ها گاهی با فکر کردن به چیزهای ساده و پیش پا افتاده تلاش می کنند کمی به ذهن خود استراحت دهند.

۴- آن‌ها هم ترس‌هایی دارند

مردها قربانی تصویر قهرمانانه ای شده اند که طی تاریخ از آن ها شکل گرفته است. این امر آن ها را مجبور می سازد در هر موقعیتی جدیت چهره ی خود را حفظ کنند، امری که بسیار دشوار است چرا که آن ها هم مانند هر کس دیگری از چیزهای ناشناخته ترس دارند، به درستی تصمیمات خود شک می کنند و نگران می شوند.

۵- قدر حمایت‌های دیگران را می‌دانند

مردها هم مانند زن ها به حمایت عاطفی نیاز دارند – این امر برای هر کسی اهمیت دارد. شتاب دیوانه وار زندگی مدرن و فشارهای عاطفی جنسیت بردار نیست و زن و مرد نمی شناسد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا