علم و سلامت

کارمند روسی شرکت تسلا را نجات داد

پیش از این هفته ، FBI یک روس 27 ساله را که قصد استفاده از آن را داشت دستگیر کرد ، که گزارش شده است قیمت نرم افزار حمله یک شرکت فناوری در ایالات متحده. طبق اطلاعات ارائه شده توسط FBI به کاربران ، این شرکت tesla بود. بیانیه ای از سوی وزارت دادگستری ایالات متحده ایگور ایگوروویچ کریچکو ادعا کرد که 27 وقتی که در ماه ژوئیه به ایالات متحده آمد و در تماس با کارمند روسی تسلا بود.

کارگری که اقامتگاه تسلا ندارد در کارخانه Gigafactory در نوادا که در ایالات متحده دیده می شود کار می کرد. پس از ملاقات دو نفر ، کریچکو درخواست معامله کرد. وی در ازای آلوده کردن رایانه های کارمند به تسلا موجود در Ransomware ، یک میلیون دلار پیشنهاد داد.

هدف اصلی Krychko استخراج اطلاعات تسلا به صورت کامل است و در صورت دریافت مبلغ عدم پرداخت توسط این شرکت ، اطلاعات فضای مجازی را در اختیار همه کاربران قرار داده است. در ارتباطات جامعه FBI. پس از موارد بالا ، در حالی که او سعی می کرد دستان شما را دراز کند و با عجله برای ترک Krychko FBI در ایالات متحده آمریکا رفت.

حمله سایبری تسلا

شیوع اخاذی شرکت ها در ایالات متحده

کریچکو FBI گفت که قبلاً به شرکتهای مختلف حمله کرده است ، اما این شرکتها فقط یک بنده را نام می برند. طبق داده های منتشر شده توسط FBI ، شرکتی که 4.5 میلیون دلار ارزش دارد ، Krychko را در برابر حمله روسی نوشته است. کارمند تسلا روسیه اگر شرکت اطلاعات لازم را ارائه ندهد ، مانند اینکه سرنوشت یک ابرقدرت در دنیای وسایل نقلیه الکتریکی باشد.

باج افزار از طریق حملات سایبری در ایالات متحده معمول است ، شرکت هایی مانند Garmin قبل و روز کارناوال را تجربه کرده اند. Travelex قیمت 2.3 میلیون دلار است و این نباید ناشی از اطلاعاتی باشد که توسط هکرها فاش شده است. طبق FBI ، به عنوان مناطقی از آتلانتا ، بالتیمور ، نیواورلئان ، و این بیشترین حملات سایبری توسط سلف ما بوده است.

2323

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا