بین الملل

۱۹ شهید از حزب‌الله طی درگیری‌های دو هفته اخیر با رژیم صهیونیستی

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین تی تی آنلاین، با اطلاعیه بامداد یکشنبه جنبش مقاومت حزب‌الله درباره شهادت دو رزمنده دیگر این جنبش در جریان حملات رژیم موقت صهیونیستی به جنوب لبنان، شمار شهدای حزب‌الله طی دو هفته اخیر به ۱۹ نفر رسید.

جنبش حزب‌الله شامگاه شنبه نیز از شهادت دو نفر دیگر از نیروهای خود در درگیری با با نظامیان رژیم تروریست صهیونیستی خبر داده بود.

در ادامه مقابله جنبش حزب‌الله با تجاوزات ارتش رژیم کودک‌کُش صهیونیستی، اشغالگران شامگاه شنبه بعد از دو هفته به انجام حملات هوایی به جنوب لبنان روی آوردند.

 حزب‌الله روز شنبه برای پنجمین بار با انتشار بیانیه‌ای از حمله به مواضع نظامیان صهیونیست در واکنش به تجاور آنها به جنوب لبنان خبر داد. این جنبش با اشاره به اینکه این حمله با موشک هدایت شونده صورت گرفته است، خبر داد، در جریان این حمله، یک خودروی هامر در اطراف مقر «دوفیف» هدف قرار گرفت و چند نفر کشته و زخمی شدند.

 

 

در حال تکمیل…
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نشر بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا