اقتصاد

Imidro بهترین گزینه را برای انتقال سهام Hepcost / ٪٪ Hep به فروش می رساند

تی تی آنلاین / مرکزی والی مرکزی گفت که پیشنهادی برای فروش سه درصد سهام هپکو ارائه شده است و رئیس دادگستری با آن موافقت کرده است.

سیدعلی آزازاده درمورد دیدار امروز با آیت الله ریی رئیس دادگستری در ماه مه به خبرنگاران گفت. در این صنعت معاون وزیر و مدیرعامل ایمیدرو ، آزازاده ، رئیس اتحادیه ، قاسمی ، دادستان اراک و کارگران HEP حضور داشتند. وی گفت: “در این جلسه پیشنهاد کردم که هپکو بتواند در اسرع وقت به ایمیدرو منتقل شود و سه درصد از سهام شرکت را که آیت الله رئی تصویب کرده بود بفروشد ، اما باید یک مکانیسم قانونی برای تولید درآمد حاصل از فروش ارائه دهد.” سهام برای تولید مستقیم پشته و خرید سهم صرف می شود.

وی افزود: طبق قانون ، اعتبار فروش 3٪ سهم باید به خزانه منتقل شود اما به عقیده روسای سه شعبه ، فروش SEP باید مدتی به هپکو داده شود و گروهی پیشنهاد دادند که پول را نظارت کنند. فقط برای تولید

آگازاده افزود: “سال گذشته ما از استان آقای ریسی بازدید کردیم که موضوع هپکو مطرح شد. خصوصی سازی باید به سازمان تحویل داده شود. دو روز بعد رئیس جمهور این پیشنهاد را پذیرفت و دستورات لازم را صادر کرد. یک ماه بعد شرکت به سازمان منتقل شد اما انتقال خوب بود. به نفع منافع نبود ، بنابراین استان بر پیشنهاد پیشنهادی برای بازگشت هپکو به ایمیدرو اصرار داشت Iiyo.

فرماندار اتحادیه افزود: “ایمیدرو با دارا بودن مواد معدنی خود بهترین گزینه برای هپکو است ، اما متأسفانه تاکنون هپکو به ایمیدرو منتقل نشده است و این موضوع در جلسه امروز مورد تاکید قرار گرفت.”

به گزارش تی تی آنلاین ، سعید فاروقی ، معاون استاندار امور اقتصادی مرکزی اظهار داشت: در این جلسه گزارشی از اقدامات انجام شده علیه HEPCO در سال گذشته ارائه شد و همچنین به موانع رونق شرکت اشاره شد.

وی با اشاره به پیشنهادات پیشنهادی در این جلسه ، افزود: مطالبه حقوق و دستمزد بازنشستگان و کارگران یکی از مواردی بود که مورد تأکید مقامات عالی رتبه قضایی قرار گرفت ، اما به گفته آیت الله رئی این اقدامات جنبه مطلوبی دارد و باید جدی گرفته شود. این برای هپکو بود.

فاروقی گفت: رئیس کل دادگستری بر لزوم ارائه پیشنهادهای پیشنهادی به دولت و ارسال آنها به دولت تأکید کرد و بر افرادی که صلاحیت های مالی ، کاری و شخصی دارند برای تعیین مالکیت و واگذاری شرکت در این جلسه تأکید کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا