اجتماع و خانوادهعلم و سلامت

آموزشگاه استاد مسجدی، بهترین آموزشگاه زبان برای Pte در رشت

ویژگی بهترین کلاس‌ آمادگی ویژه شرکت در آزمون PTE 

اگر قصد تحصیل یا کار در خارج از کشور را دارید باید به خوبی روی زبان انگلیسی تسلط داشته و در آزمون PTE شرکت نمایید. PTE مانند آزمون‌های آیلتس و تافل از انواع آزمون‌هایی است که به منظور ارزیابی سطح ربان انگلیسی افرادی که به غیر از زبان مادری با زبان انگلیسی نیز آموزش می‌بینند، طراحی شده است. آموزشگاه زبان رشت، بهترین کلاس‌های آمادگی ویژه شرکت در این آزمون‌ها برگزار می‌کند.

 PTE مخفف the Pearson Test of English بوده و استانداردترین و معتبرترین آزمونی است که کمپانی‌های آموزشی و انتشاراتی انگلستان به منظور سنجش و ارزیابی سطح زبان متقاضایان مهاجرت شغلی و تحصیلی طراحی کرده است. همانند سایر آزمون‌های بین المللی مانند آیلتس و تافل، آزمون PTE نیز دارای اعتبار جهانی بوده و برای افرادی که مایل به ادامه تحصیل در کشورهای خارجی انگلیسی زبان هستند، مناسب است.

این آزمون توانایی افراد را در موقعیت‌های گوناگون که با زندگی واقعی شباهت دارد، می‌سنجد. البته لازم به ذکر است که این آزمون روی نوع یا لهجه خاصی از زبان انگلیسی تمرکز نکرده و اهداف کلی زبان آموزی را مد نظر دارد. براساس همین موضوع گاها زبان آموزان در فایل‌های صوتی آزمون PTE با لهجه‌های مختلف زبان انگلیسی مانند بریتانیایی و آمریکایی و بعضا لهجه استرالیایی مواجه می‌شوند.

با شرکت در کلاس‌های آمادگی آزمون PTE رشت، موفق خواهید شد بهترین نمرات را در مهارت‌های لیسنینگ، ریدینگ، رایتینگ و اسپیکینگ دریافت کنید و به راحتی از این آزمون گذر کنید. نمره‌ای که شما در آزمون PTE کسب می‌کنید از اصلی‌ترین عوامل پذیرش و دریافت ویزا از جانب کشور مقصد است. نمرات قابل قبول برای دریافت ویزاهای تحصیلی و مهاجرتی و کاری در کشورهای مختلف با هم متفاوت است. البته آزمون هر یک با دیگری متفاوت است. بنابراین آزمون  PTE بر 3 نوع است:

1- آزمون General جهت مهاجرت غیر تحصیلی برگزار می‌شود.

2- آزمون  Academic از سخت‌ترین آزمون‌ها بوده و از افرادی که برای تحصیل مهاجرت می‌کنند، گرفته می‌شود.

3- از کودکان 7 تا 12 ساله نیز آزمونی مجزا تحت عنوان آزمون Young Learners گرفته می‌شود.

پس برای این کسب بهترین نتیجه  از آزمون در آموزشگاه زبان رشت ثبت نام کنید. آزمون آکادمیک PTE یکی از مهمترین آزمون‌ها در این حوزه است. آزمون آکادمیک به صورت کامپیوتری برگزار شده و تصحیح آن بر عهده تکنولوژی‌های ارزیابی اتوماتیک پیرسون است. بنابراین بدون توجه به مکان برگزاری تست و همچنین فرد زبان آموز، نمردهی آزمون انجام می‌گیرد.

نمره ارزشیابی آزمون PTE از 100 است و از این مقدار 90 نمره آن به چهار مهارت اصلی زبان اختصاص داده شده که عبارتند از اسپیکینگ، ریدینگ، لیسنینگ و رایتینگ و 10 نمره باقی مانده نیز به میزان آگاهی و سطح زبان فرد در مهارت‌های دیگر داده می‌شود. Grammar, oral fluency, pronunciation, spelling, vocabulary, written discourse از جمله مهارت‌های فرعی هستند که باقی مانده نمره کلی آزمون به ان‌ها تعلق گرفته است. برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه زبان رشت به صورت حضوری یا آنلاین همین الان اقدام کنید. جهت کسب آمادگی‌های لازم برای شرکت در آزمون PTE، بهترین راه حل شرکت در کلاس‌های آمادگی این آزمون است. آموزشگاه زبان رشت یکی از معتبرترین آموزشگاه‌های زبان در ایران است.

دکمه بازگشت به بالا