عمومیکسب و کار ویژه

قطعات پیش ساخته بتنی با کیفیت

امروزه از قطعات بتنی پیش ساخته به دو صورت در ساختمان ها استفاده می شود اول این که ساختمان هایی که تمامی قطعات آن ها در محل کارگاه تولید می شود. و دوم آن دسته از ساختمان هایی که قسمتی از قطعات آن مثل تیر، سقف، ستون، دیوار پیش ساخته بتنی و غیره ساختمان در محل کارگاه تولید می شود و سپس با وسایل حمل و نقل مناسب به محل پروژه انتقال پیدا می کند. دلایل زیادی برای استفاده از قطعات بتنی پیش ساخته برای پروژه های ساختمانی، محوطه سازی و جاده سازی وجود دارد. اما برخی از مهم ترین مزایای آن شامل موارد زیر می شود:

  • صرفه جویی در زمان
  • یکنواختی قطعات
  • کنترل کیفی دقیق تر
  • صرفه جویی در هزینه ها
  • مقرون به صرفه برای پروژه های بزرگ

توجه داشته باشید علاوه بر مزایایی که در بالا ذکر شد یکی از مهم ترین مزایای این قطعات کیفیت بالای آن ها می باشد. زیرا قطعات قبل از انتقال به محل اجرای پروژه، تحت نظارت قرار می گیرند و از لحاظ کیفیتی بررسی می شوند. از آنجایی که این قطعات در یک محیط کنترل شده ریخته می شوند، این قطعات می توانند دوام و ماندگاری بیشتری نسبت به سایر انواع بتن داشته باشند. بتن های پیش ساخته اغلب قوی تر از بتن های ریخته گری در محل عمل می کنند.

قطعات بتنی پیش ساخته از قبل با میلگرد های فولادی تقویت می شوند و فرآیند پخت آن ها هم کنترل می شود به همین دلیل در شرایط عادی برای حداکثر استحکام به درستی عمل خواهند کرد. اگر شما هم برای ساخت و ساز خود به دنبال دیوار های پیش ساخته بتنی محکم و دال بتنی پیش تنیده هالوکور هستید می توانید آن ها را از شرکت روزبه شن تهیه کنید زیرا شرکت روزبه شن با چندین سال سابقه تمامی قطعات بتنی پیش ساخته مورد نیاز شما را با کیفیت عالی و باور نکردنی به شما تحویل می دهد تا ساختمانی مستحکم و مقاوم داشته باشید.

دکمه بازگشت به بالا