عمومیکسب و کار ویژه

گاز رومیزی تک شعله بخریم؟ بررسی جامع

گازهای رومیزی، معمولا براساس جنس صفحه و همچنین تعداد شعله‌ها دسته بندی می‌شوند. گاز رومیزی تک شعله، یکی از ارزان‌ترین و اقتصادی‌ترین دسته بندی‌های گاز صفحه‌ای است که تنها دارای یک شعله نسبتا بزرگ است. این محصولات، برای استفاده در سوئیت‌های تک نفره و استفاده تک نفره ساخته شده‌اند. اگر به دنبال خرید گاز رومیزی هستید، شما همچنین می توانید ارزانترین گاز صفحه ای شیشه ای  را در سایت هوم سازه ببینید.

مزایای گاز رومیزی تک شعله

اولین و مهمترین مزیت این محصولات، قیمت اقتصادی آنها است. شما می‌توانید با صرف هزینه‌ای کمتر از 3 میلیون تومان (تیرماه 1402)، یک مدل مناسب از گاز صفحه‌ای تک شعله گازی با برقی را خریداری کنید. البته دقت داشته باشید نصب و راه اندازی اولیه گازهای رومیزی، باید توسط یک نصاب معتبر و باتجربه انجام شود.

دومین مزیت گاز رومیزی تک شعله، تنوع انرژی مورد نیاز است. شما می‌توانید بسته به سلیقه و بودجه خود، مدل‌های گازی یا برقی را خریداری کنید. محصولات گازی، معمولا با رده انرژی A+ عرضه می‌شوند و هزینه انرژی مصرفی آنها، بسیار کمتر از گازهای برقی است. در طرف دیگر، اجاق گازهای برقی دارای ظاهر حرفه‌ای و مدرن‌تری هستند و در مدت زمان کمتری، غذا را آماده می‌کنند.

مدل‌های برقی، امکان استفاده در هر کجا را دارند. با توجه به این موضوع که اکثر اداره‌جات و دفاتر اداری، فاقد لوله کشی گاز هستند، خرید و استفاده از این محصولات در محل کار، کاملا منطقی است.

پیشنهاد مطالعه : (( پرفروش ترین اجاق گاز رومیزی کن کدام مدل است؟ معرفی 4 مدل محبوب ))

معایب گاز رومیزی تک شعله

سه عیب اساسی در این محصولات وجود دارد.

  1. قیمت بالای این محصولات نسبت به تعداد شعله‌ها و امکانات، یکی از معایبی است که گریبان‌گیر مدل‌های مختلف گاز رومیزی تک شعله شده است. قیمت اکثر محصولات در این زمان، بین 2 تا 3 میلیون تومان است که مقدار زیادی محسوب می‌شود. اگر بودجه خود را حدود 1 میلیون تومان افزایش داده و به 4 میلیون تومان برسانید، می‌توانید مدل‌های سه شعله و برخی از مدل‌های ارزان‌قیمت 4 شعله را خریداری کنید.
  2. تنوع پایین، دیگر موردی است که در این محصولات به عنوان یک نقطه ضعف به چشم می‌خورد. انتخاب‌های زیادی برای خرید گاز رومیزی تک شعله وجود ندارد. با این حال، با گشتی در اینترنت و فروشگاه‌های اینترنتی، می‌توانید محصولات قابل قبولی را پیدا کنید.
  3. آخرین مورد از معایب این محصولات، مربوط به مصرف بالای مدل‌های برقی است. مطمئنا اگر تنها طی یک دوره مصرف برق، از گازهای رقی استفاده کنید، متوسط افزایش محسوس و غیرقابل باور قبض برق خود می‌شوید. این در حالی است که مدل‌های گازی، هزینه کمتری به قبض شما اضافه می‌کنند.

اگر شما هم نظری در این باره دارید و یا تجربه ای دارید خوشحال میشیم در بخش نظرات با ما درمیان بگذارید.

دکمه بازگشت به بالا