علم و سلامتکسب و کار ویژه

بهترین مارک ضدآفتاب ایرانی از نظر پزشکان

بهترین مارک ضد آفتاب ایرانی از نظر پزشکان برندی است که با کیفیت بسیار بالا تولید می شود. استفاده از مواد اولیه مرغوب در تولید ضد آفتاب ایرانی اهمیت بسیار زیادی دارد. نور خورشید دارای اشعه های بسیاری است که به سلامت پوست انسان آسیب های زیادی وارد می کنند. برای جلوگیری از آسیب شدید باید از یک ضد آفتاب مرغوب استفاده نمود. شرکت های زیادی در کشور ما انواع ضد آفتاب را برای پوست های مختلف تولید می کنند. به جز لیست ضد آفتاب های فیزیکی ایرانی، از نظر پزشکان برخی از مارک های تولید داخل نیز قابلیت های خوبی داشته و خرید آنها برای شما توصیه می شود.

1.     برند درماتیپیک

برند درماتیپیک به عنوان یکی دیگر از برندهای ایرانی مرغوب شناخته می شود. ضد آفتاب این شرکت کیفیت بسیار بالایی داشته و به عنوان یک برند پیشنهادی توسط پزشکان شناخته می شود. انواع کرم ضد آفتاب درماتیپیک برای تمام پوست های مختلف توسط این شرکت تولید و وارد بازار شده است. بافت سبک، جذب بالا و استفاده از تکنولوژی بروز برای تولید این نوع کرم قابل توجه بسیاری از افراد و پزشکان قرار گرفته است. از مزایای مهم این نوع ضد آفتاب می توان به جلوگیری از تخریب دی ان ای سلولی پوست در برابر اشعه نور خورشید اشاره نمود. زمانی که شما از مقداری از این نوع ضدآفتاب استفاده نمایید، می توانید تا مدت زیادی در برابر نور خورشید از پوست خود محافظت نمایید.

2.     برند لافارر

ضد آفتاب لافارر به عنوان یکی از ضدآفتاب های ایرانی بسیار مرغوب شناخته می شود. این ضد آفتاب که به عنوان ضد لک نیز عمل می کند، می تواند در برابر اشعه نور خورشید مقاومت بالایی از خود نشان دهد. اگر از برند لافارر استفاده نمایید، می توانید از پوست خود به خوبی محافظت کنید. این نوع ضد آفتاب حاوی عصاره های گیاهانی همچون آلوورا، شیرین بیان، پاپایا و… است.

ضد آفتاب لافارر برای افرادی که پوست چرب و مستعد آکنه دارند، بسیار توصیه می شود. این برند ضد حساسیت بوده و هیچگونه حساسیت پوستی برای شما ایجاد نخواهد کرد. به عنوان یکی از بهترین برندهای ایرانی می توان این نوع ضد آفتاب را برای پوست های روشن نیز توصیه نمود. عصاره های گیاهانی که در تولید این نوع ضد آفتاب استفاده می شوند برای جلوگیری از ایجاد لکه های پوستی مورد استفاده قرار گرفته اند. این نوع ضد آفتاب با قیمت های بسیار مناسب نسبت به کیفیت خود توسط مجموعه های مختلفی به فروش می رسد.

3.     برند سان سیف

یکی دیگر از ضدآفتاب هایی که توسط یک شرکت ایرانی تولید شده و پزشکان آن را به شما توصیه می کنند، ضد آفتاب سان سیف نامیده می شود. از آنجایی که سلامت پوست صورت و دست انسان اهمیت بسیار زیادی دارد بسیاری از پزشکان با استفاده از آزمایش های مختلف از کیفیت برخی از ضدآفتاب ها مطلع شده و آنها را توصیه می نمایند. برند سان سیف به صورت کاملاً تخصصی نوعی ضد آفتاب را تولید کرده که بالاترین حد محافظت را در برابر اشعه یووی دارد.

تنوع محصولات این شرکت باعث شده که از بازار فروش خوبی بهره مند شوند. این شرکت ضد آفتاب مناسب کودکان را نیز تولید کرده و می توانید از اسپری ضدآفتاب آن نیز استفاده نمایید. بالاترین حد اس پی اف این نوع برند ۵۰ بوده و قیمت آن نسبت به کیفیتی که دارد، بسیار مناسب است. از آنجایی که این شرکت با استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب تولیدات خود را وارد بازار می کند از نظر پزشکان به عنوان یک کرم مناسب برای انواع پوست شناخته می شود.

4.     برند پریم

یکی دیگر از ضد آفتاب هایی که توسط پزشکان برای شما توصیه می شود، ضد آفتاب ایرانی پریم نامیده می شود. این ضد آفتاب در آزمایشگاه دکتر نصرالله اخوی تولید می شود و با استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب در اختیار شما قرار خواهد گرفت. پیش از اینکه این محصول در بازار عرضه شود توسط آزمایش ها و فرایندهای مختلفی تست شده و سپس بسته بندی می شود. به گفته بسیاری از پزشکان این کرم ضد آفتاب برای پوست های بسیار حساس مناسب است.

 برای هر نوع پوست می توان از ضد آفتاب پریم استفاده نمود. ضد آفتاب پریم علاوه بر محافظت از پوست در برابر اشعه نور خورشید به کلاژن سازی پوست نیز کمک می کند. این مورد می تواند به عنوان یکی از مزایای مهم این ضدآفتاب شناخته شود.spf  ضد آفتاب ایرانی پریم ۶۰ است. اگر بخواهید می توانید از ژل ضد آفتاب این برند نیز استفاده نمایید. تمام محصولات مراقبتی پوستی که توسط این شرکت تولید می شود از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

5.     برند سینره

ضد آفتاب سینره متعلق به شرکت طبیعت زنده است. این شرکت در کشور ما انواع محصولات مراقبتی پوست را تولید و عرضه می نماید. تمامی محصولاتی که توسط این شرکت تولید می شود از عصاره گیاهان مختلف بر گرفته شده است. ضدآفتاب این شرکت توسط پزشکان برای انواع پوست ها توصیه می شود. تنوع بسیار زیادی که محصولات این شرکت دارد، باعث می شود که بتوان برای انواع پوست از ضد آفتاب این برند استفاده نمود.

برند سینره می تواند به عنوان یکی از بهترین ضد آفتاب ایرانی با حد بالای اس پی اف شناخته شود. اگر بخواهید برای پوست حساس از ضد آفتاب باکیفیت استفاده نمایید، بهتر است این مارک را برای خود برگزید. برند سینره به راحتی روی پوست می نشیند و حالت ماسیده و پوسته پوسته به خود نمی گیرد. این برند به عنوان یک برند تجاری شناخته شده و کشورهای مختلف از آن بهره مند شده اند.

سخن پایانی

اگر بخواهید پوست سالم و بسیار مطلوب داشته باشید باید از مواد مراقبتی پوست استفاده نمایید. این روزها محصولات بسیار زیادی برای جلوگیری از آسیب به پوست صورت وجود دارد. یکی از بهترین کرم هایی که این روزها در بازار تولید می شود کرم ضد آفتاب نامیده می شود. برخی از پزشکان با استفاده از آزمایش ها و تست های مختلف روی ضدآفتاب های ایرانی، برخی از آنها را به عنوان بهترین برند می شناسند. اگر از یک ضد آفتاب ایرانی بسیار مرغوب استفاده نمایید، می توانید پوست خود را در برابر اشعه های مضر محافظت نمایید. اگر تجربه ای در این زمینه دارید آن را با ما به اشتراک بگذارید.

دکمه بازگشت به بالا