اجتماع و خانوادهکسب و کار ویژه

بهترین شرکت آسفالت کاری دستی در تهران

جاده سازی به عنوان یکی از حوزه‌های مهم عمرانی، شامل طراحی، ساخت، بهسازی، نگهداری و تعمیر جاده‌ها و خیابان‌ها است. جاده‌ها به عنوان یکی از اصلی‌ترین زیرساخت ‌های حمل و نقل، نقش مهمی در ارتباطات اقتصادی و اجتماعی دارند و برای توسعه آنها در مناطق مختلف جهان، بسیار اهمیت دارند.

طراحی جاده‌ها شامل بررسی و تحلیل مسیر، شیب، انحنا، ارتفاعات، موانع طبیعی و محل‌های مختلفی که باید از آنها عبور کند، است. در این مرحله، نیازمندی‌های رانندگان و مصرف‌کنندگان نیز در نظر گرفته می‌شود. یکی از مهمترین موارد جاده سازی، آسفالت کاری می باشد که انواع مختلفی دارد. تهران به عنوان یکی از کلان شهرها به انجام آسفالت کاری دستی بسیار نیاز دارد. از آنجایی که آسفالت کاری در جاده سازی و تعمیر جاده و خیابان ها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است، برای انجام آن باید بهترین شرکت آسفالت کاری دستی در تهران را بیابید.

خدمات آسفالت کاری در تهران

شرکت های زیادی خدمات آسفالت کاری را در تهران و حومه این استان ارائه می دهند. اما کمتر شرکتی قادر به ارائه خدمات به صورت اختصاصی با متخصصین می باشند. این شرکت ها ارائه دهنده خدماتی مانند آسفالت کاری دستی و مکانیزه خیابان ها، کوچه ها، باغ و پارکینگ، پشت بام و سایر سطوح، محوطه سازی با کیفیت بالا و البته قیمت هایی کاملاً مناسب و عالی هستند.

اطلاعاتی در مورد آسفالت

ماده ای به رنگ سیاه، ترکیبی از شن و ماسه و قیر، آسفالت را پدید می آورد. همانطور که اشاره شد از آسفالت برای جاده سازی، ترمیم جاده، ساخت باند فرودگاه، ساخت محوطه و تمامی سطوح ماشین رو استفاده می گردد. می شود. پخش آسفالت به دو روش مکانیزه و دستی انجام می گیرد. آسفالت کاری مکانیزه در پروژه هایی با متراژ بالا و محیط هایی با وسعت زیاد استفاده می شود. در انجام آسفالت کاری مکانیزه، از ماشین آلات پخش آسفالت مانند فینیشر، غلطک های فلزی و لاستیکی و … استفاده می شود.

آسفالت کاری دستی

برای آسفالت کاری در ابعاد کوچکتر با متراژ کمتر، گاهی لکه گیری های کوچک اجرای دستی این مورد انجام می شود. برای اجرای دستی از نیروی انسانی نظیر استاد ماله کش، استاد غلطک زن و چند کارگر ساده استفاده می شود. اما برای اجرای دستی در آسفالت کاری دستی نیز نیروها باید متخصص و با تجربه باشند.

برای انجام این کار نیز مراجعه به بهترین شرکت آسفالت کاری دستی در تهران می توانید به بهترین اکیپ های آسفالت کاری دسترسی یابید. چراکه در این مورد نیز استانداردهای لازم باید در نظر گرفته شوند.

چرا آسفالت کاری برای جاده ها باید انجام شود؟

بهسازی، نگهداری و تعمیر جاده ها، تعویض تجهیزات روشنایی و ارتباطی، تعمیر پل ها و تونل ها و جایگزینی لایه های فرسوده جاده است. در این راستا، آسفالت کاری در جاده سازی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

 زیرا آسفالت کاری و بهبود و بهسازی جاده ها، علاوه بر ایجاد ارتباطات بهتر، باعث کاهش هزینه های حمل و نقل، افزایش ایمنی رانندگان و کاهش تصادفات، بهسازی زیرساخت های شهری و روستایی، افزایش تجارت و توسعه اقتصادی و اجتماعی مناطق مختلف می شود.

 چنانچه از بهترین شرکت آسفالت کاری دستی در تهران کمک بگیرید می توانید از اجرای درست آن اطمینان حاصل کنید.

روش اجرای آسفالت کاری

آماده سازی سطوح خیابان ها

پیش از پخش آسفالت روی سطح خیابان، مسیر این عملیات باید آماده شود. اینکار با توجه به برنامه ریزی ها، اجرایی می شود. بطور مثال پیش از انجام هر کاری باید پستی بلندی ها و ناهمواری ها از بین بروند. شکستگی ها مرمت شوند و با توجه به نقشه ها چاله ها و حفره ها پر شوند.

بستر عملیات باید عاری از مواد خارجی، گرد و و خاک و … باشد. چنانچه این موارد زائد روی خیابان ها باشند، کار به درستی پیش نخواهد رفت. بنابراین با جاروهای مکانیکی پنوماتیکی این مواد زائد رو غبار روبی می کنند. در نظر بگیرید که آسفالت سازی روی کدام سطوح در حال اجرا می باشند. بطور مثال، اگر آسفالت کاری روی پوشش های آسفالتی و یا بتنی اجرا شود، باید به مشخصات فنی این جاده مراجعه کرد.

سپس نسبت به پیش بینی هایی که در مشخصات فنی آورده شده، برای آسفالت کاری اصلاح و مرمت آسفالت های موج دار یا فتیله دار و یا سطوح بتنی که معیوب هستند، اقدام کرد. در نهایت با توجه به آنچه در مشخصات فنی شرح داده شده است، قیر پاشی انجام می شود.

بررسی مشخصات فنی و اجرای درست این موارد در صورتی که بخواهید هم مکانیزه و هم دستی انجام شود. تنها از بهترین شرکت آسفالت کاری دستی در تهران بر می آید. اهورا آسفالت یکی از شرکت های است که تمامی این موارد را پشتیبانی می کند.

روش استفاده از آسفالت کاری دستی

انجام آسفالت کاری به صورت مکانیزه و دستی انجام می شود. پخش آسفالت و محوطه سازی های آن برخی اوقات به صورت دستی انجام می شود. تمامی موارد تخصصی در این حالت نیز باید رعایت شود. تنها شرکت های با تجربه در این زمینه می توانند بهترین عملیات را با بهترین نیروها انجام دهند.

آسفالت کاری دستی برای اعمال آسفالت بدون استفاده از روش های مکانیزه بر روی سطوح مختلفی از جمله پارکینگ ها، معابر، فرودگاه ها و … است. این نوع کار برای سطوح کوچک و محدودی که نیاز به تمیزی و دقت بیشتر دارند، مناسب است. در آسفالت کاری دستی، ابتدا سطح مورد نظر باید تمیز شود و سپس ی لایه از پایه آسفالت بر روی آن اعمال می شود.

سپس لایه بعدی آسفالت، به صورت دستی بر روی لایه پایه قرار داده می شود و با استفاده از ابزارهایی مانند ماشین های فشار قوی، صاف می شوند. در نهایت سطح آسفالتی با استفاده از مواد روغنی خاص، کفپوشی می شود.

با این حال آسفالت کاری دستی برای سطوح بزرگ و گسترده، کارایی کمتری نسبت به روش های دیگر نظیر آسفالت کاری با استفاده از ماشین آلات داشته باشد. با این حال همواره کار باید توسط متخصصان مجرب انجام شود. تنها شرکت هایی قادر به ارائه چنین خدماتی هستند که تجربه لازم را داشته باشند.

به خصوص در کلانشهرها نیاز بیشتری به استفاده از افراد با تجربه و متخصص وجود دارد. بهترین شرکت آسفالت کاری دستی در تهران نظیر اهورا آسفالت قادر به انجام عملیات آسفالت کاری به صورت دستی و مکانیزه با بهترین متخصصان می باشد.

دکمه بازگشت به بالا