علم و سلامت

زمان آغاز واکسیناسیون عمومی با واکسن “کووبرکت” برعهده وزارت بهداشت است

به گفته شفاف در مراسمی با حضور دوك ستاد فرمان امام ، مدیران عامل و مسئولان و 10 بانك و م institutionsسسه مالی به مدیرعامل بنیاد باركت و گروه دیگری از افسران اجرایی كه به ستاد منصوب شده بودند ، “فصل همدلی و باراکات “خبر خوبی برای جشنواره است. اشتغال در یک زمینه در یک کشور کم درآمد به یک کشور برگزار شد.

امپراطور محمد مخبر با اشاره به وقوع حداقل 5 جشنواره ، اظهار داشت: امروز ما از پروژه های عملیاتی 15000 تا 4000 شغل ایجاد شده در سال 1999 برای 3000 میلیارد تومان بنیاد ترانزیت بركت سپاسگزاریم.

وی افزود: همچنین بهره وری کار در ایجاد 270 هزار شغل جدید در مناطق محروم کشور در سال 1400 برکت خواهد داشت که 13.270 میلیارد تومان آن توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) و امضای تفاهم نامه با 10 بانک و موسسه مالی. “

وی افزود: سال گذشته و امسال ، حدود 30 درصد مشاغل جدید ایجاد شده از زمین ایجاد شده توسط گروه كمی به عنوان ستاد اجرایی صحبت كننده فرمان امام و بخشهای آن ، در حالی كه ادارات اجرایی در بودجه و تسهیلات چند برابر بیشتر ، این راز که قبلاً به “

رئیس ستاد اجرایی ادامه داد: راز موفقیت گروه 40 بنیاد برکت برای یافتن رئیس اصلی کشور به دلیل “مردم” و اینکه قدرت ، سردرد و تلاش در این زمینه و خصوصی است و این است راهی برای عبور از مشکلات ، ما معتقدیم که در دنیای امروز ، سرمایه واقعی و نیروی انسانی برای انسان از نفت و گاز و فلزات.

برکت و نوآوری های جدید بنیاد ، مخبر گفت: “همراه با نظرسنجی های” دهکده “و” همدلی برکت “، همانطور که در سیستم” مشاغل آسیب دیده شورای افتخار “یکی دیگر از راه های اصلی است ، از امروز رسما آغاز می شود.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام فراتر از فرمان گفت: “” برنامه باركات “، بازگشت به كشور برای ایجاد شغل برای افرادی كه به این شهر مهاجرت كرده اند و همچنین ایجاد فرصت های شغلی در كشور وجود دارد. حضور خط عمومی و سرمایه گذاری در مناطق محروم.

مخبر افزود: پیش بینی ما این است که در سال 140 ، وی می تواند حداقل 3000 نفر را ایجاد کند و از این پروژه برای آنها شغل ایجاد کند.

وی تأکید کرد: مردم نمی توانند در قالب سیستم هدیه یا وام خوب ، کار الکترونیکی و خانگی برای هموطنان خود را در سیستم تأمین کنند و هر چقدر مشارکت عمومی داشته باشد ، علاوه بر ستاد اجرایی به همان میزان سرمایه گذاری می شود همانطور که قول داده شده بود. “

وضعیت و آخرین واکسنهای Kovairan Barak andt ، و شاخص گفت: “ما ، همانطور که وعده داده شده بودیم ، و اگر یک میلیون دوز رایگان 3.5 میلیون دوز واکسن تا پایان ماه مه به وزارت بهداشت در ماه ژوئن ارائه دهیم.”

و وی افزود: و قسمت سوم در زمان مطالعات بالینی ، و واکسن هفته گذشته در این بازه زمانی آغاز شد ، از 6 تا 6000 مرد استان در واکسن ها هستند ، تزریق می شود.

رئیس فرمان ستاد اجرایی فرمان امام اضافه کرد: این وزارت بهداشت برای تعیین زمان شروع واکسیناسیون عمومی “واکسن ایران برکت” و محصولات انبوه به بازار ارائه می شود و به وزارت ارائه می شود.

امیرحسین مدنی ، مدیرعامل بنیاد بارکت ، ضمن اشاره به فعالیتهای گسترده این بنیاد ، گفت: “تاکنون امکان ایجاد 338000 شغل مستقیم و غیرمستقیم در مناطق محروم و روستایی کشور و پوشش وجود دارد (7) ، 703 روستا از فعالیت های باراکیت بنیاد “.

وی با اشاره به بنیاد جدید افزود: “در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و دستور رئیس ستاد امام خمینی (ره) و” برنامه برکت “توانایی ایجاد شغل برای افرادی که شهرهایی هستند که در مناطقی از کشور محروم شده و مشاغل ایجاد می کنیم.

وی افزود: “كه به دلیل آرامش و از نظر اقتصادی از روستاها به شهرها بازگشت ، می تواند با مراجعه به برنامه” بركات “و پر كردن فرم های مورد نیاز ، شرایط خود را به ما اطلاع دهد. علیه آنها ، و خود را به عنوان ارباب دهکده خود مبدأ کردند. “به طور امن ، قادر به بازگرداندن چیز از قسمت عملی آنها از یک قلعه باشید.

مدنی به قسمت دیگر وظیفه این پروژه اشاره كرد و گفت: در پاركی كه بلااستفاده می شود یا تولید كالا استفاده می شود و شما انتخاب می كنید از دفتر موجودات به عنوان تولید در منطقه استفاده كنید. در صورت تخلیه علت قرض الحسنه ، می توان برنامه را در برنامه “برکت” نصب کرد ، به همان اندازه یا آنچه که آنها می خواهند نصب کرد ، یک بنیاد برکت ، که در آن میله خدا عدالت ، و امام آرمان ایمان باید با مقام اجرایی انجام دهد ، در بازگشت او ، پول برای خرید.

وی افزود: همچنین می توان کشوری را که علاقه مند به ایجاد شغل در آن هستند و رشته و رشته ای را که می خواهند در آن شرکت کنند مانند کشاورزی و دامپروری یا وسایل و یا هر زمینه دیگر و بصورت آنلاین انتخاب کرد شفاف برای پیشرفت و پژوهشگر پروژه. “موارد زیر را مشاهده کنید.

مدیرعامل بنیاد باراکیت ، “سیستم حمایت از تجارت تاج ضرر” را نیز خوانده است “” با کمک پلت فرم طراحی شده به بنیاد باراکیت ، که قادر به ثبت نام نقض شرایط تجاری خود است ، این اطلاعات بررسی می شود و در نهایت افراد به بانک ها از طریق بنیاد. ” شرکا در حال تاسیسات هستند.

وی اظهار داشت: یکی از مشکلات بانک ها در این زمینه همیشه نگران وضعیت تسهیلات ارائه شده و درآمد حاصل از رانت است و این در پروژه هایی است که در آن مشارکت می کند ، که با ماهیت این سیستم ارتباط مستقیم دارد سیستم بانکی. “این کاملاً مطمئن است که یک بانک می تواند بر روی برنامه ریزی ، اجرا و پیشرفت بصورت آنلاین نظارت کند و به موقع آنها بلافاصله از آخرین وضعیت مطلع خواهند شد.

با توجه به برگزاری این مراسم ، کوروش پرویزیان ، مدیرعامل بانک پارسیان گفت: “خوشحالم که توانستم در مسئولیت های بزرگ کارکنان اجرایی فرمان امام نقشی داشته باشم. خانه مالی است ، گردش مالی باید به سمت ایجاد تولید باشد. وجدان و م customسسات سفارشی سازی که از طریق آنها حفاری مبنای باراکات را انجام می دهند ، مشارکت آنها در این بانکها مناسب است.

وی افزود: ایجاد بستر نعمت بسیار ارزشمند است که نمی تواند به یک سیستم بزرگ تبدیل شود ، این قابلیت را فراهم می کند.

امپراطور محمدرضا فرزین ، مدیر عامل بانک کارآفرین ، در بخش دیگری از این مراسم گفت: “گل پادشاهان گذشته بنیاد برکت را تشکیل می دهد تا کمک کند تا بودجه را برای ایجاد یک بستر قوی و به روز برای ایده های جدید و ارزشمند کمک کند ، در نتیجه باعث کاهش ریسک اعتباری ؛ که مهمترین نگرانی بانکها است. “آنلاین پایتخت آنها را رصد کنید ، به این معنی که از تجربه و ایده های عالی دکتر مخبر خوشحال خواهد شد.

وی افزود: این مدل همچنین به دولت کمک می کند تا فقدان چنین سیستمی را برطرف کند و برنامه هایی برای اجرای طرح وی دارد.

موسوی سید فرید ، از هیئت مدیره بانک ملی ، سخنران دیگر مراسم. وی اقدامات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) را در صحنه تحسین کرد و گفت: “ایجاد 220،000 شغل به معنای عزت 220،000 مسلمان ایران خواهد بود.” امروز متوجه شده ایم که این تنها بخشی از اقدامات است.

وی افزود: با وجود امکانات ما در خارج از کشور وجود دارد اگر یک پروژه موفق وجود داشته باشد و ایجاد شغل کند یا خیر. بستر ارائه شده توسط بنیاد برکت برخی از ما را مخاطب قرار می دهد ، این باعث می شود که ببینیم پروژه به کجا رسیده است.

پس از این مراسم ، یادآوری و درک بین بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام و صندوق های ملی و بانک ها ، صادرات ، پارسیان ، کارآفرینی ، قرض الحسنه بیشتر ، صندوق کارآفرینی امید ، صنعت و معدن: پس از بانک و برخی از برکت امضا شد صندوق حدود 270،000 شغل در محیط خصوصی ایجاد کرده است. شد.

در پایان این مراسم ، 40000 پروژه متوسط ​​و خرد برای ایجاد اشتغال توسط ویدئو کنفرانس دفتر بنیاد برکت از بخش های مختلف در 15 بخش خارج از زمین در راس کارکنان اجرایی ، به منظور فرمان امام.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا