علم و سلامتکسب و کار ویژه

قهوه گانودرما برای افزایش قد

امروزه دیگر اکثر ما کم و بیش را می شناسیم و تا حدودی با آشنایی داریم و حتی اگر خودمان هم مصرف کننده ی این قارچ نبوده ایم حداقل یکبار با نام این قارچ در جاهای مختلف از جمله فضای مجازی و پیج های اینستاگرامی برخورد داشته ایم. امروزه آنقدر به تعداد افرادی که در زمینه ی فروش محصولات و فرآورده های گانودرما فعالیت می کنند اضافه شده است که شاید انتحاب یک عرضه کننده ی حرفه ای این محصول کار سخت و پیچیده ای به نظر برسد.

علاوه بر آن بسیار شاهد افرادی هستیم که با نسبت دادن ویژگی های عجیب و غریب و البته غیر واقعی به قارچ گانودرما سعی در فریب اذهان عمومی و فروش بیشتر و غیر خرفه ای این محصول دارند. در این مطلب سعی کردیم تا شما را با برخی از مهم ترین و شایع ترین اغراق هایی که به دروغ به قارچ گانودرما و نسبت داده می شود آشنا کنیم و باورهای غلط درباره ی گانودرما را باهم بررسی کنیم.

قارچ گانودرما بیماری ها را درمان می کند

شاید مهمترین و اصلی ترین دروغی که به قارچ گانودرما نسبت داده می شود این باشد که خیلی از افرادی که عرضه کننده ی این محصول هستند با وعده ی درمان کننده بودن قارچ گانودرما برای بیماری های مختلف این محصول را به فروش می رسانند. قارچ گانودرما به هیچ وجه دارو و درمان بیماری ها نبوده و نباید جایگزین دارو های اصلی بیماران بشود.

یادمان باشد که قارچ گانودرما یک مکمل غذایی به حساب می آید که مصرف آن در وحله ی اول اثرات پیشگیری کنندگی داشته و اگر یک فرد مبتلا به یک بیماری خاص آن را مصرف کند می تواند مانع از پیشرفت بیماری شده و کمک به درمان بیماری بکند و نه چیزی بیشتر از این. قارچ گانودرما به هیچ وجه نباید جایگزین داروهای مصرفی بیمار بشود و کاهش دوز مصرفی داروهای مصرفی نیز فقط به عهده ی پزشک خواهد بود.

قهوه گانودرما همان قهوه ی لاغری است

از اصلی ترین باورهای غلط درباره گانودرما می باشد؛ در حال حاضر بسیاری از افرادی که اقدام به فروش قارچ گانودرما و قهوه ی گانودرما می کنند این محصول را تحت عنوان محصول لاغری و یا قهوه مخصوص لاغری به فروش می رسانند. اینکه قارچ گانودرما و قهوه گانودرما می توانند بر روی چربی سوزی و لاغری تاثیر موثر داشته باشند بر کسی پوشیده نیست اما این اثربخشی در غالب یک محصول مکمل لاغری خواهد بود و نه یک محصول مخصوص لاغری. این دو عنوان بسیار متفاوت هستند.

در واقع فردی که تصمیم به لاغری گرفته و رژیم غذایی و فعالیت بدنی مشخص شده ی خود را دارد اگر در کنار آنها از قهوه ی گانودرما استفاده کند می تواند سرعت چربی سوزی و لاغر شدن خود را افزایش دهد و نه اینکه فقط با خوردن قهوه ی گانودرما و بدون هیچ زحمت دیگری لاغری صد در صد و مورد انتظار اتفاق بیفتد.

قهوه گانودرما افراد را قد بلند می کند

از خنده دار ترین و البته تامل برانگیزترین دروغ هایی که درباره ی  قارچ گانودرما و قهوه ی گانودرما گفته می شود این است که با مصرف گانودرما می توانید قد خود را بلندتر کنید و مصرف این محصول منجر به افزایش قد می شود. لازم به ذکر است که مصرف هیچ کدام از فرآورده های گانودرما به هیچ وجه و حتی ۱سانتی متر بر روی افزایش قد تاثیری نخواهند داشت و این موضوع اساسا غلط و کاملا دروغ است.

حتی اگر فرد مصرف کننده یک نوجوان باشد که هنوز در حال قد کشیدن است، مصرف گانودرما نمی تواند تاثیری بر روی قد کشیدن بیشتر آن فرد داشته باشد. چه برسد به افرادی که صفحه ی رشد قدی آنها بسته شده است و به صورت طبیعی هم دیگر قد نمی کشند.

قهوه گانودرما باعث ترک اعتیاد می شود

یکی دیگر از باورهای غلط درباره گانودرما که بسیاری از فروشندگان قارچ گانودرما و قهوه گانودرما بر روی آن مانور می دهند این است که با مصرف قهوه و قارچ گانودرما می توانید اعتیاد به مواد مخدر را برای همیشه ترک کرده و کنار بگذارید که این موضوع کاملا اشتباه است.
فردی که به مواد مخدر اعتیاد دارد و تصمیم به ترک می گیرد باید پروسه ی ترک مواد مخدر خود را زیر نظر پزشک، روان درمانگر و مراکز ترک اعتیاد شروع بکند با رعایت تمام فوریت هایی که برای ترک اعتیاد لازم است.

حال اگر این فرد در کنار تمامی فعالیت های مربوط به ترک از قهوه ی گانودرما هم استفاده بکند می تواند ضعف های ناشی از دوران ترک را در خود به حداقل برساند. در واقع مصرف قهوه گانودرما به دلیل خاصیت سمزدایی و تامین انرژی، می تواند به فردی که در دوران ترک اعتیاد قرار دارد کمک بکند که این دوران را سریعتر پشت سر بگذاردقیمت قهوه فوری سوپریم دکتر بیز با توجه به خواص درمانی اش بسیار مناسب است.استفاده از قارچ گانودرما عامل موثر بر قیمت قهوه فوری سوپریم دکتر بیز می باشد.

قیمت قهوه فوری سوپریم دکتر بیز

قهوه فوری گانودرما سوپریم بیز یکی از مشهورترین قهوه های ایرانی است که طرفداران بسیاری دارد. قیمت قهوه فوری سوپریم دکتر بیز تقریبا نرخ بالاتری نسبت به دیگر قهوه های ایرانی دارد. چرا که از مواد کاملا ارگانیک تولید شده است. قارچ گانودرما که ماده اصلی تشکیل دهنده ی این نوشیدنی می باشد، آنچنان تلخ و تند است که هیچ گاه به صورت خام قابل استفاده نخواهد بود.

ترکیبات قهوه ی گانودرما دکتر بیز

دکتر بیز تمام تلاش خود را به کار بسته است تا در قهوه گانودرما سوپریم ترکیباتی گیاهی و اورگانیک را مورد استفاده قرار دهد از این رو محتویات این قهوه شگفت انگیز عبارتند از:

_ پودر قارچ گانودرما لوسیدوم

_ پودر گیاه جینسینگ که بیشتر ریشه آن مفید است

_ پودر میوه خرنوب که بسیار شیرین است و طعمی شبیه به عسل دارد

_ شکر به میزان کم

_قهوه فوری

_ خامه غیر لبنی برگرفته از چربی گیاهی

_ شربت گلوکز جامد و برخی مواد دیگر

در حقیقت مواد مهم تشکیل دهنده این قهوه را بیشتر قارچ گانودرما، میوه خرنوب، گیاه جینسینگ و همچنین دانه های پودر شده قهوه در بر گرفته است. دکتر بیز علاوه بر خواص فراوان و بی نظیر قارچ گانودرما سعی کرده است تا با قرار دادن میوه شیرین خرنوب و گیاه تند جینسینگ خواص قهوه گانودرما سوپریم بیز را مضاعف کرده و ارزش دارویی و غذایی این محصول را افزایش دهد.

انواع قهوه گانودرما دکتر بیز

لازم است بدانید شرکت دکتر بیز، قهوه اعجاب انگیز گانودرما سوپریم را در طعم های مختلفی ارائه داده است تا مصرف کنندگان با هر ذائقه ای بتوانند از نوشیدن طعم های مختلف قهوه گانودرما سوپریم دکتر بیز لذت کافی را ببرند. خوب است بدانید تنوع بالای این قهوه فوق العاده سبب شده است تا قیمت قهوه فوری گانودرما سوپریم بیز و دیگر انواع این نوشیدنی در نرخ های متعددی قرار بگیرد. این تنوع تا جایی است که نمونه ای از این قهوه به عنوان یک نوشیدنی شگفت انگیز برای بیماران دیابتی به حساب می آید.

نمونه دیگری از قهوه سوپریم دکتر بیز علاوه بر کاهش دادن قند مضر بدن، این قابلیت را دارد تا آثار مخرب بیماری هایی مانند سرطان و بیماری صرع را نیز از بین ببرد. همچنین مصرف نمونه دیگری از این قهوه دلچسب برخلاف دیگر قهوه های موجود در بازار به هیچ عنوان برای بیماران قلب و عروق ضرری نخواهد داشت و حتی مفید هم خواهد بود. در واقع دکتر بیز تمام تلاش خود را به کار بسته تا با توجه به قیمت قهوه فوری سوپریم دکتر بیز و دیگر محصولات خود، انواعی از شایسته ترین و متناسب ترین قهوه ها را با در نظر گرفتن شرایط جسمی افراد مختلف تولید و در اختیار آنها قرار دهد.

قهوه فوری سوپریم

قهوه فوری سوپریم همراه با پودر قارچ گانودرما و جینسینگ با نام قهوه گانودرما کافه سوپریم بیز شناخته می شود. این نوشیدنی یک قهوه مغذی است که طعمی خامه ای دارد و برای افرادی که به دنبال لذت بخش ترین نوشیدنی ها هستند، می تواند بهترین گزینه باشد. کافه سوپریم دکتر بیز یک قهوه فوق العاده است که برای انرژی زایی، بسیار موثر عمل می کند. قهوه فوری سوپریم دکتر بیز طعم خاص و ملایمی دارد که تمامی خواص یک قهوه ایده ال را در خود گنجانده است و به صورت خیلی فوری و آسان تهیه می شود تا در هر زمانی از خستگی بتوانید به راحتی با صرف یک فنجان کافه سوپریم بیز انرژی مجددی به دست آورید.

قهوه فوری گانودرما سوپریم بیز برای لاغری

قهوه لاغری دکتر بیز یکی از محصولات ویژه این شرکت است که با وجود داشتن ترکیباتی معجزه آسا سبب می شود تا سوخت و ساز بدن افزایش یابد و افراد مصرف کننده بدون انجام ورزش های طاقت فرسا و از دست دادن انرژی به وزن ایده ال خود برسند. قهوه سوپریم گانودرما برای لاغری به دلیل داشتن میزان قابل توجهی کافئین، خاصیت چربی سوزی را در خود گنجانده است. کمترین نتیجه ای که مصرف قهوه لاغری دکتر بیز دارد سر حال کردن افراد در طول روز می باشد.

اما در واقع قهوه سوپریم گانودرما برای لاغری با وجود داشتن ترکیباتی از قارچ گانودرما، خرنوب و جینسینگ توانسته تمامی ویتامین ها، املاح معدنی و مقدار زیادی پروتئین مورد نیاز بدن را در خود جای دهد و به صورت کاملا طبیعی فرآیند لاغر شدن را پیش ببرد. به غیر از در نظر گرفتن قیمت قهوه فوری سوپریم دکتر بیز این قهوه علاوه بر چربی سوزی با بالا بردن افزایش گردش خون، این توانایی را دارد تا در تمام قسمت های بدن، خون رسانی را انجام داده و در پی کاهش وزن، عارضه ضعف عمومی را از بین ببرد. در حقیقت هر آنچه را از یک نوشیدنی طبیعی برای کم کردن اشتها، کاهش وزن و تناسب اندام انتظار دارید؛ می توانید در قهوه لاغری دکتر بیز به دست آورید.

خواص قهوه فوری گانودرما سوپریم دکتر بیز

آیا می دانید علاوه بر لاغری و کاهش وزن، دیگر خواص قهوه گانودرما سوپریم بیز چیست؟ در واقع با توجه به خواص هر یک از مواد تشکیل دهنده این قهوه معجزه آسا، باید گفت که جینسینگ موجود در این قهوه خواصی نظیر بالا بردن عملکرد حافظه، تسکین دهنده روح و روان، کاهش استرس، بهبود ناتوانی های جنسی، کاهش سطح خون، کم کردن کلسترول، درمان سستی و برخی ناتوانی های جسمی که بر اثر افزایش سن و فرسودگی ایجاد شده است را در میان دیگر خواص قهوه گانودرما بیز گنجانده است.

همچنین عصاره میوه خرنوب موجود در این قهوه دارای خواصی مانند رفع تورم ریه، عضله سازی در ورزشکاران، کاهش استرس، درمان اسهال، کاهش ابتلا به بیماری های قلب و عروق و کاهش کلسترول می باشد. از طرفی دیگر قارچ گانودرما که ماده اصلی تشکیل دهنده این محصول به شمار می رود با داشتن اسیدهای آمینه فراوان هر گونه رادیکال آزاد را از افراد دور می کند، آرام بخش بوده و ضد استرس است.

قهوه دکتر بیز برای چه افرادی مناسب است؟

همانطور که پیشتر گفته شد تمامی افراد حتی بیماران دیابتی و قلبی-عروقی، می توانند از این نوشیدنی اعجاب انگیز بدون هیچ ممانعتی استفاده کنند. در ضمن از آنجایی که قهوه گانودرما سوپریم تولید شده در شرکت دکتر بیز دارای خواص دیگری نظیر چربی سوزی، کم کردن اشتها می باشد، محصولی مناسب برای افرادی است که به دنبال کاهش وزن خود می باشند.

از طرفی دیگر این نوشیدنی برای مردان نابارور نیز تاثیرات مثبتی در پی دارد و برای بیماران مبتلا به آسم، برونشیت، پارکینسون و ام اس نیز مناسب خواهد بود. با توجه به موارد ذکر شده می توان گفت قیمت قهوه فوری سوپریم دکتر بیز نسبت به موارد استفاده آن و خواص درمانی اش بسیار مناسب و ارزشمند خواهد بود.

ارزان ترین قهوه ایرانی

در عصر حاضر با توجه به گسترش اینترنت و جستجو در وب سایت های مختلف، علاقمندان به قهوه، به این موضوع پی برده اند که مرغوب ترین و ارزان ترین قهوه باکیفیت در بازار، قهوه سوپریم با قارچ گانودرما است که می شود آن را به آسانی از طریق فروشگاه های آنلاین معتبر به دست آورد. زیرا به دلیل ارتباط مستقیمی که نمایندگان فروش اینترنتی این محصول با دفتر فروش شرکت دکتر بیز دارند نمونه های مختلف قهوه گانودرما سوپریم بیز را بدون واسطه در کمترین نرخ بازار به دست مشتریان خواهند رساند. در واقع قیمت قهوه فوری سوپریم دکتر بیز به دلیل فروش مستقیم از کمپانی به مشتریان در پایین ترین نرخ عرضه می شود.

روش مصرف قهوه گانودرما دکتر بیز

شما عزیزانی که قصد دارید از خواص باور نکردنی قهوه‌های گانودرما دکتر بیز بهره‌مند شوید به نکته مهمی که باید توجه داشته باشید روش و زمان صحیح استفاده از این محصول می‌باشد تا  بتوانید نتیجه مطلوب و دلخواه‌ خود را مشاهده کنید. شما عزیزان می‌توانید با مصرف طولانی مدت و نه با مصرف زیاد قهوه‌های گانودرما دکتر بیز به نتایج کامل و دلخواه خود برسید. پیشنهاد می‌کنیم برای به دست آوردن رضایت از محصول حداقل یک دوره 3 ماهه از آن استفاده کنید.

بهترین زمان برای استفاده از قهوه‌های گانودرما 15 دقیقه قبل از صبحانه و هنگامی است که شما ناشتا باشید. در اوایل دوره مصرف محصول بهتر است به مدت 10 روز میزان یک ساشه از قهوه را مصرف کنید تا بدن شما به آن عادت کند. نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر شما مشکلات معده دارید، بهتر است قهوه خود را همراه صبحانه و یا 45 دقیقه بعد از صرف صبحانه میل کنید.

این سوال برای بسیاری از افراد به وجود می‌آید که در طول روز چه مقدار می‌توانند از قهوه گانودرما استفاده کنند؟ جواب ما به شما این است که اگر در طول روز انرژی زیادی مصرف می‌کنید استفاده از 3 تا 5 ساشه از آن مشکلی ندارد و باعث تامین انرژی بدن نیز می‌شود.

 

دکمه بازگشت به بالا