استان ها

مرگ جهالت با علم تحقق می‌یابد

مرگ جهالت با علم تحقق می‌یابد

پژوهشگر و فعال مدنی از کشور انگلستان گفت: مرگ جهالت با علم تحقق می‌یابد و ابرقدرت‌ها بیش از هزار شبکه فارسی زبان در سطح جهان ایجاد کردند تا تفکرات و باور‌های مردم را تغییر دهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، سیده‌ام فروه پژوهشگر و فعال مدنی از کشور انگلستان با حضور در پنجمین پیش نشست تخصصی همایش بین‌المللی «مرجعیت علمی در عصر ظهور» که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد برگزار شد، با بیان اینکه مرگ جهالت با علم تحقق می‌یابد، اظهار کرد: در طول ۲۰ سال تحقیق در انگلستان، ابرقدرت‌ها بیش از هزار شبکه فارسی زبان در سطح جهان ایجاد کردند تا تفکرات و باور‌های مردم را تغییر دهند و جامعه را به سمت جهالت پیش ببرند.

وی افزود: در شرایطی قرار داریم که با تغییرات و تحولات زیادی مواجه بوده و در عصر انتظار برای مهدی موعود هستیم. وقتی می‌خواهیم درباره تمدن سازی صحبت کنیم در واقع نیاز به افراد دارای علم و دانش فراوانی داریم. وقتی اعتقادات و روحیات به مسیر بنیادی نور متصل باشد در آن صورت می‌توانیم به سمت تمدن قرآنی و حقیقی حرکت کنیم.  وظیفه ما در عصر حاضر شناخت امام زمان است. منتظران مهدی به‌عنوان یک مجاهد شناخته می‌شوند. باید خودمان را با نور و انقلاب پیوند دهیم و به‌عنوان پیروان مهدی، منتظر منجی باشیم.

پژوهشگر و فعال مدنی از کشور انگلستان عنوان کرد: خداوند بسیاری از نور‌ها را در وجود ما قرار داده و اگر خودمان را به نور اصلی یعنی صاحب‌الزمان وصل نکنیم هیچ دانشی فعال نخواهد شد. پس باید درک کنیم که بدون اتصال به امام عصر و بدون اتصال این برنامه به نور حقیقی، اتفاقی نخواهد افتاد. اگر خودمان را متصل به امام زمان کنیم خود و جامعه خود را از ایده‌های شیطانی مصون خواهیم کرد و در آن صورت هیچ اخبار منفی و پروپاگاندا در ما تأثیری نخواهد داشت.

فروه خطاب به بانوان گفت: عصر حاضر خطرناک‌ترین دوران برای زنان است. باید در ادامه راه کربلا وظایف خودمان را بشناسیم و رفتار فاطمی داشته باشیم و این وظیفه مقدسی بوده که از اهل‌بیت به ما منتقل شده است.

دکمه بازگشت به بالا