استان ها

وزارت اقتصاد در برخی عرصه‌ها ورود جدی و موثری داشته است

تی تی آنلاین/زنجان نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در برخی عرصه‌ها، وزارت اقتصاد ورود جدی و موثری داشته است، گفت: این اقدامات در قانون تسهیم ملموس بوده و به طور کلی می‌توان گفت تصویب و اجرای قانون تسهیم یک انقلاب بود.

حجت‌الاسلام حسن شجاعی (پنج‌شنبه، ۱۶ آذرماه) در جلسه شورای اداری استان زنجان که با حضور وزیر اقتصاد و دارایی در سالن پیامبر اعظم استانداری زنجان برگزار شد، اظهار کرد: ما در بسیاری از شاخص‌های اقتصادی، در مقابل دولت قبلی وضعیت خوبی داریم. موضوع ناترازی بانک‌ها وضعیت بهتری پیدا کرده و در خصوص نقدینگی نیز دولت اقداماتی انجام داده است.

وی با بیان اینکه در برخی عرصه‌ها وزارت اقتصاد ورود جدی و موثری داشته است، افزود: این اقدامات در قانون تسهیم ملموس بوده و به طور کلی می‌توان گفت تصویب و اجرای قانون تسهیم یک انقلاب بود.

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در خصوص اعطای سهام عدالت به جاماندگان تلاش زیادی شد، گفت: در این دولت که رویکرد انقلابی و توجه به محرومان است، در این بخش گامی مهمی برداشته شد.

وی با بیان اینکه تقاضا می‌کنم برای ۲ میلیون نفر که ثبت‌نام سهام عدالت انجام داده‌اند و تاکنون محقق نشده است، تدبیری اتخاذ شود تا در گام دوم به تحقق عدالت نزدیک شویم، افزود: وزیر اقتصاد مانع خسارت مردم در بورس شود و حتی‌الامکان باید خسارت‌هایی که به مردم وارد شده جبران شود.

حجت‌الاسلام شجاعی در بخش دیگری با بیان اینکه دومین گلخانه شمال‌غرب کشور در شهرستان ابهر آماده بهره‌برداری همزمان با سفر رئیس جمهوری به استان است، اظهار کرد: اردیبهشت‌ماه امسال ۴۰۰ میلیارد تومان برای این گلخانه تسهیلات ارائه شده که امید است در سفر ریاست‌جمهوری تخصیص داده شود.

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حدود ۶۰ درصد از صنعت استان در شهرستان‌های ابهر، خدابنده و سلطانیه است، افزود: هنر ما این است که با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان‌ها، صنعت راه‌اندازی شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا