علم و سلامت

وضعیت کرونا در قم، بالاتر از زنگ خطر

آفتابنیوز؛

به دنبال این افزایش ، تعداد بیماران و در بیماران مبتلا به بیماری عروق بیماری کرونا قلب این استان ، استان قم در 14 اوت قرمز است. در هفته های اخیر ، تاج تعداد بیماران آلوده به ویروس ، ویروس اضافه می شود ، شهر علت بستری شدن در بیمارستان و مرگ ، و نه در رابطه با وی در استان قم تاج. وضعیت از ایمنی عدم انطباق با پروتکل های A خارج شده است.

از 20 فوریه سال گذشته ، اولین آزمایش مثبت در پیامی به تاج قم اعلام شد ، همچنان معتقد است که شرکت جدیدی تأسیس می شود و مردم از دستورالعمل ها و محدودیت های ایمنی در مورد شرایط انتشار ویروس سخت تر پیروی نمی کنند.

اما وضعیت اجتماعی تغییر یافته و خطر عادی سازی ویروس کرونا هشدار داده شده است که این شرکت بارها برگزار کرده است. همچنین تلاش برای استفاده از اجتماعات در حضور بسیاری از آنها مشهودتر است تا عدم رعایت ایمنی پروتکل ها عادی شود.

پس از تبدیل شدن ، قرمز در تاج سلطنتی قم جمهوری ؛

دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: قم در بیماران بستری در بیماری کرونا 92 ، این وضعیت فوق العاده قرمز است.

امپراطور محمدرضا قدیر در این رابطه گفت ، از چند هفته پیش ، اوضاع در قم به گونه ای بود که روزانه بین 40 تا 50 نفر مبتلا به بیماری عروق بیماری کرونا قلب در بیمارستان بستری می شوند و طی 24 ساعت گذشته شاهد افزایش ویزیت های سرپایی و به دنبال آن 92 نفر در روز در قم هستیم. و چهارشنبه 7 سپتامبر پذیرفته می شوند.

وی با بیان اینکه بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری عروق بیماری کرونا در قم اکنون به حدود 440 نفر افزایش یافته اند ، افزود: در حال حاضر ، 2 هفته پس از تعطیلات ، سفرهای گروهی اوج جدیدی را حفظ می کند و چهارشنبه ، 10 سپتامبر ، قم دیگر وضعیت با توجه به قرمز

قدیر افزود: “و به خصوص به منظور دستیابی به یک شرکت کننده شخصی ، خود را به مدارس آموزش و پرورش قم منتقل می کنم ، امیدوارم مردم به ویژه باهوش باشند.”

اما این احتمال وجود دارد که مردگان مردانی را که به خارج از شهر قم تاج گذاری کرده بودند ، دفن کنند

استاندار قم ، گفت: “با توجه به مشاهده شرایط ایجاد شده از نظر پروتکل های بهداشتی ، از این پس می توان یکی از بیماری های عروق بیماری کرونا قلب را در مناطق اطراف و خارج از شهر قم به خاک سپرد.”

وی به نام بهرام سرمست در مجمع پیشگیری ، هماهنگی در مورد ترکیب و امپراتوری از بحران ، ستاد عملیاتی ما در استان قم به عنوان سالن زیبا ، اظهار داشت: تاکنون ، محل دفن تاجگذاری تاج پای ارتش قرارداد ، در صومعه بهشتی معصومه قم ، اما طبق دستورالعمل های بهداشتی همچنین علوم پزشکی و نامه های دانشگاه قم توسط افراد مدفون در خارج از شهر نیز اجساد مردگان با تاج گل و منطقه ای که در آن به عنوان بیگانه زندگی می کردند ، نیامد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: “همانطور كه ​​ما سازوكارهای عزاداری محرم برای سلامت جسمی و روحی مردم را تعریف كردیم و هیئت های مذهبی به خوبی كار كردند ، تعیین سازوكار مربوطه برای بازگشایی مدارس نیز ضروری است.”

وی با بیان اینکه در این راستا ، مصرف کننده در مقطع کارشناسی و توسط سازمان مدیریت بحران و دانشگاه علوم پزشکی تشکیل شده است ، باید عملکرد و مسائل بهداشتی را به دقت بررسی کند ، افزود: آموزش و پرورش باید روشهای ایمنی تعیین شده توسط مرکز بهداشت را به دقت اجرا کند.

قم در بیماران مبتلا به بیماری شریان بیماری کرونا با میزان آنتی بادی 60 تا 80 درصد کاهش یافته است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم ، با اشاره به آزمایش های انجام شده برای اندازه گیری میزان آنتی بادی در افراد مبتلا به عروق بیماری کرونا در این استان ، آنها گفتند که میزان MUS افراد مبتلا به بیماری عروق بیماری کرونا در قم در آگوست سال جاری در مقایسه با سه ماه پیش ، در ماه مه ، 60 تا 80 درصد قابل توجه است.

امپراطور محمد رضا قدیر روز چهارشنبه در جلسه ستاد پیشگیری ، هماهنگی و کنترل بحران در بحران قم ارزش تالار استان را داشت ، “برخی از عناصر مثبت هستند و به بیش از 10 مثبت رسیده و منفی تر می شوند.”

وی می افزاید: “بنابراین واکسن برای تاج ، بیماری است که واکسن زمان دارد تا 6 ماه در سال اثر بگذارد و ما آن را کنترل کنیم”.

رئیس علوم پزشکی قم ضروری دانسته می شود که موضوع بازگشایی مدارس و گفته شدن این سیستم به قم ، با اصرار بر بازگشایی مدارس ، یک کار بهداشت محور منطقی ندارد که کار زیرساختی لازم باشد.

در همان زمان ، قدیر حضور طولانی مدت دانش آموزان در آن عوارض جانبی مانند افسردگی ، پرخاشگری را بیان کرد و گفت: در برابر همه این مشکلات ، توصیه ما به وزارت بهداشت از شرایط بیماری کرونا در قم قرمز ، آموزش و پرورش باید تعجب کند.

وی افزود: مواردی که تحصیلات فعلی دانش آموزان در مدارس حضور دارند باید ارزیابی شود و حداقل دو یا سه روز و هشت ساعت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم مشاور آموزش والدین برای اولویت قرار دادن فرزندان از دور ، گفت: “ما برای تاج فرزندان نخواهیم بود ، ما به طور کلی از تجربه در این زمینه یاد می گیریم ، مگر اینکه به عنوان استعلام کننده Manlius عمل کند ، و فکر می کنیم فرزندان ما آسیب خواهند دید”.

متأسفانه قم یکی از چهار استان کشور است که روند بیماری عروق بیماری کرونا قلب در آن در حال افزایش است و افزود: “در حال حاضر بین 360 تا 390 بیمار بیماری کرونا که در قم بستری بودند و سطح بستری شدن در این بیماری در استان هنوز ثابت است. “

با اشاره به روزانه ، سه تا پنج مورد مرگ ناشی از بیماری عروق بیماری کرونا از استان ، گفت: در حال حاضر 75 بیمار مبتلا به بیماری کرونا شدید و از انواع بیماری های جدی پزشکی که تحت مراکز بیمارستان های قم هستند.

47٪ از نمونه ها تاج قم مثبت بودند

معاون بهداشتی علوم پزشکی دانشگاه قم این جلسه را فراخوانی کرد زیرا 47٪ از نمونه گیری عروق بیماری کرونا از هفته گذشته مثبت بوده است.

سیامک محبی افزود: علی رغم روند نزولی مرگ و میر در استان ، اما این نمونه نگرانی این است که استفاده از اولین قله Glory در استان ، نمونه ها معمولاً دو یا سه هفته بعد روند افزایشی دارند ، میزان مرگ و میر افزایش می یابد. عزت قم در حال قیام.

محبی هشدار داد: اولین قله تاج در قم برای تمرکز بر این بیماری عمدتا در نیمه جنوبی شهر است ، شما در حال حاضر بیشترین میزان آلودگی را در مناطق 2 ، 3 و 6 شهرداری قم داشته اید و مراکز بهداشتی بیشترین فعالیت و تشخیص بیماری را دارند.

پیچیدگی حلقه های مختلف منجر به پیش بینی مدت زمان اضطراب نسبت به این بیماری در جهان شده است و هنوز هم کسی نتوانسته است با اطمینان پیش بینی کند که ویروس به طور کامل ریشه کن خواهد شد a.

و بنابراین ، یک حلقه در زندگی فعلی وی وجود دارد زیرا آنها ویروس دارند و همچنین به دنبال تنها مبارزه ای است که ما اکنون نمی توانیم از سلامت پروتکل هایی مانند یک فرد استفاده کنیم و دستان خود را به طور مداوم شستشو ندهیم ، اما با این وجود ، در مجمع با هم هستیم ، بنابراین ما می توانیم آسیب رساندن به تاج را به حداقل برسانیم.

غیبت یکی دیگر از محورهای اجازه دادن به بسیاری از افراد به مأموریتی است که به آن توجه کرده اند و در کاهش انتقال در یک قم جنس جنسی گسترده تر موثر است.

ویروس کرونا ، 19 کووید که اولین بار در اواسط دسامبر (15 دسامبر 1998) در ووهان ، مرکز چین گزارش شد. این بیماری ابتدا به عنوان ذات الریه گزارش شد ، اما کمیسیون بهداشت ملی چین در تاریخ 30 دسامبر. 2019 (9 فوریه 1998) به طور رسمی شیوع در چین را اعلام کرد.

شهروندان قم در همه 3136 س Glال با شکوه در مورد مرد یا آخرین اخبار دانشگاه علوم پزشکی قم با شماره تلفن های 4 (4) ، 30 و 190 ، تمام مدت وب سایت آنها را در دکمه فضای مجازی webdaqom @ مشاهده می کنند. دستورالعمل های .muq.ac.ir

همه ایران می تواند گام بلندی در ارتقا وضعیت سلامت برداشته و بر تاج مراجعه به یک سیستم الکترونیکی برای غربالگری https://salamat.gov.ir و تکمیل اطلاعات درخواستی برتری یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا