علم و سلامت

گامی مهم در جهت بهبودی روند درمان بیماران پارکینسون

خارج از یک شفاف و زیر: تا کنون ، “هسته ناحیه حرکتی” حرکات همه تغییرات مورد نیاز را کنترل می کند و مختصات هر چهار اندام را هنگام راه رفتن ساده تلقی نمی کند. اینطور نیست که عملکرد نورون ها در این ناحیه از مغز هنوز کامل نشده است

با این حال ، در یک مطالعه اخیر ، محققان توانستند کشورهای مختلف سوئیس را در ناحیه نورون های مغز نشان دهند که علاوه بر پاها ، و سایر حرکات بدن نیز کنترل کننده آن هستند. و راه را برای بهبود یافته ها باز کنید و بگویید درمانی برای بیماری پارکینسون وجود دارد.

در این مطالعه ، پروفسور دانشگاه بازل سیلویا آربر و تیمش ناحیه حرکتی در مغز موش ها را مورد بررسی قرار دادند. پس از تحقیق ، آربر نتوانست جمعیتی از نورون ها را پیدا کند که از قوانین و دستورالعمل ها پیروی نمی کنند ، بلکه طیف وسیعی از حرکات دیگر را نیز دنبال می کنند. نتایج تحقیقات آنها ، به گفته محققان ، همانطور که قبلاً ثابت شد نقش کلیدی در آن بخش است. کمیسیونرها نباید مردم را به من واگذار کنند ، این بخش می تواند ، برای همه چیز در ورد از پای او باشد ، به طوری که مطالعات قبلی.

آربر می گوید: “من شگفت زده شدم که متوجه شدم بسیاری از افراد در ناحیه سلول های عصبی مغز ، که بیشتر آنها به هم مرتبط هستند ، بین پاها غیرفعال نمی شویم.”

این دو در گروهی از نورون های فعال راه می رفتند

گروه تحقیقاتی دانشمندان در مورد نورونها دریافتند که این دو ، یکی از آنها دستور ترویج گانگلیونهای پایه نخاع را می دهد که به طور مستقیم با تنوع در بخشهایی از مغز ارتباط دارد. آزمایشات نشان داده است که نورون های نخاع بیشتر افزایش می یابد ، موش ها جلوی پای خود ایستاده و با آثار مرتبط با موجودات زنده ارتباط برقرار می کنند. اما عصبانیت او بخش کوچکی از نورون ها نیست که در حال راه رفتن فعال شده است.

بنابراین ، دو مورد از سلولهای عصبی ، محققان دریافتند که نورونهایی که مستقیماً روی تمایلات ستون فقرات اعمال می شوند باعث می شوند که نورونها در تنظیم موقعیت بدن گروه دیگر حرکات مختلف بدن نقش داشته باشند.

The results of this study, however, does not only lead to the revision of the Inquisitors of uses, the old idea of ​​in terms of space, and in the parts of the brain to the motor fibers, but also could lead to the توسعه درمان های جدید برای یک گروه از بیماران مبتلا به پارکینسون، که از پیام من را جواب ندهید.

ناحیه بینابینی قصد دارد دانشمندان نقش حرکات را در انتخاب مطالعات بسیار دقیق در آینده مطالعه کنند.

یافته های این مطالعه در مجله خدا منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا