عمومیکسب و کار ویژه

کیفیت میلگرد صبا فولاد زاگرس

با میلگرد زاگرس و مشخصات آن بیشتر آشنا شوید

کارخانه میلگرد زاگرس در سال 1393 در شهرستان بروجن، شهرک سفید دشت چهار محال بختیاری افتتاح شد. این کارخانه در حال حاضر در فاز نخست خود حدود 60 تن در ساعت (420 هزار تن در سال) انواع میلگرد تولید می کند. از محصولات شرکت صبا فولاد زاگرس می توان به میلگرد آج 500 و آج 400 اشاره کرد. با توجه به وزن میلگرد زاگرس،  قیمت میلگرد زاگرس و همچنین موقعیت کارخانه و قرار گرفتن در بخش مرکزی ایران، محصولات کارخانه میلگرد زاگرس در شهرهای مرکزی ایران مانند اصفهان بسیار محبوب است.

کارخانه میلگرد زاگرس در سال 1393 با ظرفیت اسمی 420 هزار تن در سال در استان چهارمحال و بختیاری فعالیت خود را آغاز کرد.  طراحی های فاز اول کارخانه ی میلگرد زاگرس با مشارکت شرکت های CVS RM و SIMENSE تهیه شده است. اما در فاز دوم کارخانه صبا فولاد زاگرس تصمیم دارد تا خط تولید شمش فولادی را راه اندازی کند. تاکنون نیز بررسی های مالی و امکان سنجی های لازم در این خصوص با موفقیت انجام شده و مذاکرات جهت عقد قرارداد و خرید تجهیزات انجام گرفته است.

محصولات کارخانه میلگرد زاگرس

محصولات این کارخانه شامل تیرآهن، میلگرد های آجدار فولادی برای تقویت سازه های بتنی و تولید انکر بولت استفاده می شود. میلگرد زاگرس با کربن کم و متوسط و فولاد های کم آلیاژ تولید میشوند. همچنین با بهره گیری از سیستم های ترمکس استحکام کششی میلگرد ها را بر اساس استاندارد های بین المللی افزایش می دهند. میلگرد زاگرس به صورت آجدار (دوکی – یکنواخت) و طبق استاندارد ملی ایران به شماره 3132 در دو گروه میلگرد های آج 400 و آج 500 به بازار عرضه می گردد.

روش تولید میلگرد زاگرس

ابتدا مواد اولیه خط نورد، که به صورت  شمش های (Billet)  12 متری ست و در کارخانجات ذوب و ریخته گری تولید شده در کوره های پیش گرم به صورت 6 متری برش داده می شوند.  شمش های بریده شده از انبار شمش بوسیله جرثقیل سقفی بروی میز شارژ قرار می گیرند. سپس این شمش ها در دسته های 3 تایی توسط میز غلتایی به جلوی در ورودی کوره منتقل و توسط دستگاه هل دهنده (pusher) به داخل کوره هدایت می گردند.

شمش ها در داخل کوره های پیش گرمکن در دمای 1150 الی 1250 سانتی گراد به تدریج گرم می شوند. سپس شمش توسط دستگاه Ejector از کوره به سمت قفسه های نورد هدایت گردیده و سرانجام عملیات پروسه نورد که شامل سه مرحله نورد اولیه Roughing، نورد میانی Intermediate و نورد نهایی Finishing است آغاز می شود. در این پروسه عملیات استندهای نورد انجام می پذیرد.

یعنی شمش با کاهش سطح مقطع، طول آن افزایش می یابد و نهایتا در آخرین استند شکل میلگرد با قطر مورد نظر تحقق می یابد. میلگرد حاصل از پروسه نورد دمای حدود 900 درجه سانتی گراد دارد با عبور از قیچی sizing محصول با طول متناسب را در بستر خنک کننده هدایت می شود. سرانجام تجهیزات بسته بندی و توزیع محصول انجام میگردد و در نهایت میلگرد زاگرس تولید شده به انبارها منتقل می شود.

شرکت آهن هایپر تامین کننده  میلگرد زاگرس می باشد. گفتنی است که مجموعه آهن هایپر میلگرد های این کارخانه را با نازلترین قیمت ها به مشتریان خود عرضه می کند. لذا جهت اطلاع از قیمت روز میلگرد زاگرس با شماره تماس حاصل فرمائید و یا به صفحه قیمت محصولات سایت آهن هایپر مراجعه کنید.

قیمت میلگرد 10 زاگرس

قیمت میلگرد 12 زاگرس

قیمت میلگرد  زاگرس 16 امروز

قیمت میلگرد 18 زاگرس

قیمت میلگرد 20 زاگرس

قیمت میلگرد 22 زاگرس

قیمت میلگرد 25 زاگرس

قیمت میلگرد 28 زاگرس

قیمت میلگرد 32 زاگرس

خرید میلگرد زاگرس

در زمان خرید میلگرد زاگرس در بازار آهن باید به نکاتی توجه کرد. اگر قصد ساخت واحد مسکونی یا شخصی با میلگرد زاگرس دارید لازم اطلاعاتی در مورد این نوع میلگرد داشته باشید. اطلاعاتی از قبیل ابعاد میلگرد، گرید میلگرد، طول میلگرد، وزن میلگرد زاگرس می باشد.

ابعاد میلگرد زاگرس: میلگرد زاگرس از سایز 10 الی 32 تولید می شود.

گرید میلگرد زاگرس: اصطلاح a2، a3، a1 مربوط به نوع گرید میلگرد می باشد که در اصل تعیین کننده نوع آج روی میلگرد است. میلگرد زاگرس a3  آج 400 می باشد.

طول میلگرد زاگرس: میلگرد های تولیدی کارخانه ها در طول 12 متری به بازار عرضه می شوند. اما ممکن است شما میلگردی با طول 3 تا 11.7 متر که به آن میلگرد نرمال گفته می شود، خریداری کنید.

وزن میلگرد زاگرس: زمانیکه تصمیم به خرید میلگرد دارید. در اکثر مواقع مقدار میلگرد مورد نیاز را مهندسین پروژه به صورت شاخه ای اعلام میکنند، اما برای محاسبه هزینه ارسال به محاسبه وزن میلگرد نیاز دارید.

خرید میلگرد 10 زاگرس

خرید میلگرد 12 زاگرس

خرید میلگرد 14 زاگرس

خرید میلگرد 16 زاگرس

خرید میلگرد 18 زاگرس

خرید میلگرد 20 زاگرس

خرید میلگرد 22 زاگرس

خرید میلگرد 24 زاگرس

خرید میلگرد 28 زاگرس

خرید میلگرد 32 زاگرس

در پایان این مقاله دیگر میلگردهای متداول را به مخاطبان محترم معرفی می نماییم:

میلگردهای متداول

میلگرد زاگرس شهرکرد

میلگرد زاگرس شهرکرد که در بازار به میلگرد ذوبی و یا گرد ذوبی نیز مشهور است. خوشبختانه در حال حاضر تعداد تولیدکنندگان میلگرد در کشور به حدی رسیده که تقریباً در تمامی نواحی حداقل یک کارخانه میلگرد وجود دارد. هم یکی از تولیدکنندگان معتبر میلگرد بوده که در شهرکرد و تقریباً در مرکز کشور واقع شده است. در این مقاله قصد داریم همه چیز درباره میلگرد زاگرس را در اختیار شما قرار دهیم.

میلگرد زاگرس شهرکرد یکی از انتخاب های پروژه های ساختمانی غرب و جنوب غرب کشور محسوب می شود و کیفیت بالایی دارد. برای آشنایی با میلگرد زاگرس و اطلاعات بیشتر درباره مناسب بودن در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. زاگرس شهرکرد تقریباً بالا بوده که در جدول زیر می توانید مقدار آن را با مقادیر وزنی جدول اشتال و میلگرد ذوب آهن مقایسه کنید:

آیا سایز میلگرد زاگرس را میدانید؟

کارخانه صبا فولاد زاگرس توانایی تولید میلگردهای آجدار با گرید A3 و A4 مطابق با استاندارد ملی ایران یعنی ISIRI 3132 را دارد. سایز میلگرد زاگرس 8 تا 32 بوده و در گریدA3 با آج 400 (آج جناقی) و گرید A4 با آج 500 (آج مرکب)  تولید می شود.

قیمت میلگرد زاگرس شهرکرد چقدر است؟

به عوامل مختلفی ازجمله قیمت روز آهن جهانی فولاد، میزان عرضه و تقاضا و نوسانات نرخ ارز بستگی دارد. قیمت میلگرد علاوه بر تمامی این موارد، به برند تولیدکننده آن هم وابسته است. قیمت میلگرد زاگرس در بازار جزو قیمت های بالا محسوب شده، زیرا از کیفیت بالایی برخوردار است.

علامت اختصاری میلگرد زاگرس چیست؟

کارخانه های میلگرد در ایران دارای هستند که روی محصولاتشان حک می شود. میلگرد زاگرس شهرکرد در بندیل های 2 تا 2.5 تنی بسته بندی می شود و با آرم SFZ CT  قابل تشخیص است.

فرآیند تولید میلگرد زاگرس شهرکرد چگونه است؟

در تولید میلگرد زاگرس ابتدا شمش های فولادی در ابعاد مشخص بریده شده و به عنوان ماده اولیه به میز شارژ منتقل و به داخل کوره پیش گرم کن فرستاده می شوند. این شمش ها پس از گرم شدن، تا دمای 1150 تا 1250 درجه سانتی گراد از کوره خارج شده و به بخش نورد وارد می شوند.

در بخش نورد 3 مرحله طی می شود و به عنوان مرحله پایانی میلگردها در طول های مشخصی بریده و خنک می شوند. در نهایت میلگردها به صورت بندیل بسته بندی شده و به بازار عرضه می شوند.

چگونه از کیفیت میلگرد صبا فولاد زاگرس مطمئن شوید؟

کیفیت میلگرد زاگرس در 3 مرحله بستر خنک کننده، قیچی سرد بُر و بسته بندی کنترل می شود و به همین دلیل می توانید تا حد زیادی از کیفیت آن مطمئن باشید. انواع تست های کشش، تست خمش و سختی سنج روی میلگرد زاگرس انجام می شود و درصورتی که محصولی ضوابط استاندارد میلگرد ایران به شماره 3132 را نداشته باشد، از سیستم بسته بندی خارج می شود. در این کارخانه کیفیت شمش های ورودی هم توسط واحد کنترل کیفیت مورد بررسی قرار می گیرد.

مزایا و معایب میلگرد زاگرس

ازجمله مزایای میلگرد زاگرس موقعیت جغرافیایی آن است که در مرکز کشور واقع شده است و به همین دلیل برای بسیاری از پروژه ها قابلیت دسترسی بالایی دارد. همچنین ازلحاظ وزن و قیمت، میلگرد زاگرس بسیار شبیه به میلگرد ذوب آهن است. یکی دیگر از مزایای میلگرد زاگرس استفاده از تکنولوژی شرکت زیمنس آلمان است که در بحث کیفیت، رقبای کمی دارد.

اگر پروژه ی ساختمانی تان را در غرب یا جنوب غرب کشور شروع کرده اید، به شما توصیه می کنیم سری به موجودی محصولات کارخانه فولاد زاگرس بزنید. کیفیت میلگرد زاگرس شهرکرد از کیفیت مطلوبی برخوردار است و می تواند به شما در اجرای پروژه تان کمک کند.

کارخانه میلگرد زاگرس در سال 1393 در شهرستان بروجن، شهرک سفید دشت چهار محال بختیاری افتتاح شد. این کارخانه در حال حاضر در فاز نخست خود حدود 60 تن در ساعت (420 هزار تن در سال) انواع میلگرد تولید می کند. از محصولات شرکت صبا فولاد زاگرس می توان به میلگرد آج 500 و آج 400 اشاره کرد. با توجه به قیمت میلگرد زاگرس و همچنین موقعیت کارخانه و قرار گرفتن در بخش مرکزی ایران، محصولات کارخانه میلگرد زاگرس در شهرهای مرکزی ایران مانند اصفهان بسیار محبوب است.

کارخانه میلگرد زاگرس در سال 1393 با ظرفیت اسمی 420 هزار تن در سال در استان چهارمحال و بختیاری فعالیت خود را آغاز کرد.  طراحی های فاز اول کارخانه ی میلگرد زاگرس با مشارکت شرکت های CVS RM و SIMENSE تهیه شده است. اما در فاز دوم کارخانه صبا فولاد زاگرس تصمیم دارد تا خط تولید شمش فولادی را راه اندازی کند. تاکنون نیز بررسی های مالی و امکان سنجی های لازم در این خصوص با موفقیت انجام شده و مذاکرات جهت عقد قرارداد و خرید تجهیزات انجام گرفته است.

محصولات کارخانه میلگرد زاگرس

محصولات این کارخانه شامل میلگرد های آجدار فولادی برای تقویت سازه های بتنی و تولید انکر بولت استفاده می شود. میلگرد زاگرس با کربن کم و متوسط و فولاد های کم آلیاژ تولید میشوند. همچنین با بهره گیری از سیستم های ترمکس استحکام کششی میلگرد ها را بر اساس استاندارد های بین المللی افزایش می دهند. میلگرد زاگرس به صورت آجدار (دوکی – یکنواخت) و طبق استاندارد ملی ایران به شماره 3132 در دو گروه میلگرد های آج 400 و آج 500 به بازار عرضه می گردد.

در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته ایم:

1) قیمت میلگرد 14 زاگرس امروز را کجا مشاهده کنیم؟

قیمت میلگرد 14 زاگرس روزانه در وب سایت مدیران آهن بروز می شود همچنین می توانید در تلگرام مدیران آهن عضو شوید و روزانه قیمت میلگرد را مشاهده کنید. t.me/modiranahan_z

2) خرید میلگرد زاگرس در مدیران آهن به چه صورت است؟

ابتدا قیمت میلگرد لردگان را در سایت مدیران آهن مشاهده کنید، سپس با شماره 03134155 جهت ارتباط با کارشناس فروش میلگرد زاگرس تماس حاصل فرمائید. پس از درخواست پیش فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل موردنظرتان ارسال می شود.

3) پس از خرید میلگرد زاگرس شهرکرد، محل بارگیری آن کجاست؟

در صورتی که محل خرید میلگرد سفید دشت در انبار، موجود باشد، بسته به مقصد، بارگیری از انبارهای اصفهان یا شهرکرد و در غیر این صورت از درب کارخانه انجام می گیرد.

4) آیا قیمت میلگرد زاگرس در سایت بروز می باشد؟

بله کلیه قیمت های میلگرد در سایت مدیران آهن بروز می باشند. شما می توانید به منظور مشاهده قیمت روز میلگرد زاگرس، قیمت میلگرد زاگرس 16، قیمت میلگرد زاگرس شهرکرد، قیمت میلگرد زاگرس 14، قیمت میلگرد زاگرس 16 امروز، قیمت میلگرد زاگرس اصفهان، قیمت میلگرد زاگرس شهرکرد به روز، قیمت میلگرد لردگان، قیمت میلگرد سفید دشت و قیمت روز میلگرد شهرکرد به سایت مدیران آهن مراجعه کنید.

5) قیمت میلگرد شهرکرد در سایت با ارزش افزوده محاسبه می شود؟

بله قیمت میلگرد زاگرس که در سایت به صورت روزانه بروز می شود و با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

6)  کدام شرکت های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه های این هلدینگ هستند، میلگرد زاگرس درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می رسانند.

7) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و … متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدا اصفهان مصوب سال 1400 را در سایت کرخه ترابر سپاهان مشاهده کنید.

8) فروش و خرید میلگرد زاگرس در سایت مدیران آهن به چه صورت است؟

خرید و فروش میلگرد زاگرس در سایت مدیران بدین صورت است که مشتری ابتدا مقدار تناژ مصرفی خود را به کارشناس فروش ابلاغ سپس پسش فاکتور دریافت و در صورت تایید مشتری اقدام به واریز وجه و ارسال کالا میگردد. برای اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

9) قیمت میلگرد زاگرس 12 و قیمت میلگرد زاگرس 16 چه تفاوتی دارند؟

پر تقاضا ترین میلگرد زاگرس مصرفی سایز 14، 16 و 18 می باشد. قیمت میلگرد زاگرس 12 از سایز 16 گرانتر می باشد.

دکمه بازگشت به بالا