اقتصادیکسب و کار ویژه

کسب درآمد میلیونی از اینستاگرام با یک راهکار ساده

کسب درآمد از اینستاگرام + 18 ایده 100% کاربردی رایگان

رکورد بالاترین فالوور اینستاگرام چقدر است؟ چگونه از اینستا کسب درآمد اینترنتی داشته باشیم؟ حتماً سؤالاتی از این قبیل که چه پیجی بزنیم که درآمد داشته باشد و یا درآمد فن پیج ها چقدر است براتون پیش آمده است. افراد بسیاری اطرافمون می بینیم که کسب درآمد از اینستاگرام با فالوور دارند. ممکن است بپرسید که راز موفقیت این افراد چیست و چگونه توانسته اند به درآمد های نجومی در این عرصه دست یابند. راز آن ها را به شما در این مطلب خواهیم گفت.

در این آموزش کسب درآمد از اینستاگرام می خواهیم شما را با نحوه کسب درآمد از اینستاگرام از جمله همکاری در فروش در بستر اینستاگرام آشنا کنیم. کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه کاملاً امری شدنی است. ممکن است در قدم اول برای شما شبیه یک شعار باشد؛ اما می خواهیم به شما نشان دهیم که چگونه در اینستا کسب درآمد کنیم و نقشه راهی به شما بدهیم که به کمک آن از صفر تا 100 کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه را بیاموزید. پس بریم ببینیم نحوه درآمد از اینستا به چه صورت است!

کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه، یکی از روش‌های جذاب کسب درآمد از اینترنت است. اینستاگرام با بیش از ۲۴ میلیون کاربر ایرانی محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در ایران شناخته شده‌ است. ابتدا به این برنامه به عنوان راهی برای درآمدزایی توجهی نشده بود و کاربران آن این برنامه را تنها به عنوان سرگرمی و برقراری ارتباط‌های دوستانه می‌شناختند؛ تا اینکه این برنامه بیشتر شناخته شد و کاربران با آپلود عکس از کسب و کار خود راه تبلیغات اینترنتی از طریق اینستاگرام را پیدا کردند.

امروزه تمام دنیا بر پایه اینترنت رو به جلو در حال حرکت است. ما نیز برای کسب موفقیت بیشتر در کسب و کار خود باید با این مسیر همسو شده و حرکت کنیم. کسب درآمد از اینستاگرام با توجه به تعداد کاربران آن بسیار راحت است؛ کافی است راه و روش‌ آن را به خوبی بدانید. پس اگر تصمیم خود را برای«کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه» گرفته‌اید، با ما همراه باشید تا ببینیم چگونه از اینستاگرام کسب درآمد کنیم.

یکی از دلایلی که باعث شده به شما پیشنهاد ‌کنم هرچه سریعتر برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی اینستاگرام یا هر نوع ایده کسب و کار اینستاگرام اقدام کنید، آمار منتشر شده توسط خود این برنامه است. آمار اینستاگرام می‌گوید ۲۰۰ میلیون کاربر هر روز به‌طور میانگین یک پیج کسب و کار را بررسی و بازدید می‌کنند و ۶۰ درصد از کاربران برای کشف محصولات جدید از این شبکه استفاده می‌کنند، ۸۰ درصد آنها حداقل یک برند از برندهای محبوب خود را دنبال می‌کنند و ۶۶ درصد از بازدیدها مربوط به بازدید پروفایل افراد عادی است.

این آمار نشان دهنده آن است که کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه کار سختی نیست؛ زیرا با وجود این آمار می‌توان گفت اینستاگرام پر از مشتری است و برای جلب نظر این مشتری‌ها فقط کافیست روش کسب درآمد از اینستاگرام، نحوه تبلیغ کالا در اینستاگرام و فعالیت درست در آن را به خوبی بیاموزیم.

اینستاگرام طی چندین سال گذشته از یک برنامه اشتراک گذاری عکس، به یک ابزار قدرتمند در بازاریابی دیجیتال تبدیل شد. برای «کسب درآمد از اینستاگرام» داشتن یک موبایل هوشمند و یادگیری مهارت‌های لازم کافیست. داشتن درآمد از اینستاگرام شاید اینگونه به نظر برسد که ساده است و شما در منزل خود می‌نشینید و درآمدزایی می‌کنید؛ اما باید بگویم که این کار هم مانند بسیاری از کارهای دیگر سختی‌ها و چالش‌های خودش را دارد. یکی از روش های کسب درآمد در خانه، استفاده از اینستاگرام می باشد.

ما در اینجا به شما روش های کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه و اینکه از کجا شروع کنید تا موفق شوید را خواهیم گفت و در ادامه از هشت روش اثبات شده برای موفقیت در این راه برای شما صحبت خواهیم کرد.

چگونه از اینستا پول در بیاوریم؟

سؤالی که خیلی از افراد این روزها می پرسند و علتش هم مشخص است. کسب درآمد از اینستاگرام با فالوور کم هم شدنی است و می توان به سرعت به درآمد خوبی از طریق اینستاگرام رسید. به همین دلیل است که بسیاری از افراد به فکر کسب درآمد از اینستاگرام افتاده اند. در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت که چه پیجی بزنیم که درآمد داشته باشه.

چه پیجی بزنیم که درامد داشته باشه؟

اما رسیدیم به سؤال اصلی که چه پیجی بزنیم که درآمد داشته باشه؟ اول از همه این نکته را بدانید که کسب درآمد در اینستاگرام به هیچ عنوان تنها وابسته به مهارت های شما نیست. ممکن است فعالیت های شما مشابه بسیاری از پیج های دیگر باشد اما در نهایت آنچه سبب تمایز شما با سایرین می شود زمینه فعالیت های شما خواهد بود. موارد زیر پتانسیل بالایی برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام دارند:

  • زدن فروشگاه اینترنتی در اینستاگرام
  • افتتاح پیج فان و طنز
  • اینفلوئنسری در اینستا
  • بلاگری در اینستا
  • تولید محتوا یونیک

کسب درآمد از اینستاگرام با فالوور کم

شاید باورش در ابتدا سخت باشد اما باید بدانید که کسب درآمد از اینستاگرام با فالوور کم اصلاً سخت نیست. می توانید با فالوور کم  کاررتان را شروع کنید اما کم کم با رفتن تبلیغات و تولید محتوای جذاب، متفاوت و یونیک و خاص خود را از رقبا تمیز دهید.

کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه؛ چطور ممکنه؟

چگونه از اینستا پول در بیاریم؟ آن هم بدون سرمایه؟ آیا ایده های کسب درآمد از اینستاگرام را می‌دانید؟ یک سایت کسب درآمد از اینستاگرام خوب می تونه کمک کننده باشه. در همین روزهایی که اغلب ما در حال استفاده از اینستاگرام تنها برای وقت گذرانی و یا سرگرمی هستیم، عده زیادی موفق به درآمدزایی شده‌اند. حال میخواهیم ببینیم نحوه درآمد از اینستاگرام به چه صورت است و چطور به راحتی میشه فقط با دانستن نحوه درآمد از اینستا، به درآمد میلیونی رسید.

پول درآوردن در اینستاگرام چگونه است؟ تبلیغات؟ فروش محصول؟ تولید ویدئوهای آموزشی و ترغیب افراد برای شرکت در دوره‌های آموزشی؟ هر کدام از مواردی که ذکر شد می‌توانند راهی برای رسیدن به درآمد باشند.

اما آیا راهی برای کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه هم وجود دارد؟ این سوالی لست که اغلب افراد به دنبال پاسخی واضح برای آن هستند! در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله؛ رسیدن به درآمد از طریق اینستاگرام بدون داشتن سرمایه اولیه امکان پذیر است. حتی اگر به دنبال کسب درآمد دلاری هستید، می توانید از این رسانه اجتماعی استفاده کنید.

در ادامه 18 چگونه در اینستا کسب درامد کنیم را به شما معرفی می کنیم و میبنید که چگونه از اینستا کسب درآمد کنیم:

همکاری در فروش اینستاگرام

احتمالاً شما هم حین چرخیدن در اینستاگرام بلاگرها و اینفلوئنسرهای مختلف و زیادی را دیده‌اید و به این فکر کرده اید: من که نمی‌توانم بلاگر یا اینفلوئنسر موفقی باشم یا اینکه علاقه‌ایی به این کار ندارم، پس چگونه میتوانم از اینستاگرام درآمدزایی داشته باشم؟

اینستاگرام تنها محلی برای آپلود عکس‌های زیبا که گاهی مفید هم نخواهند بود، نیست. هر فردی در هر سطح مالی امروزه می‌تواند از اینستاگرام کسب درآمد کند. به عنوان مثال دانشجویان، زنان خانه‌دار، افراد بدون سرمایه، کارمندان یا حتی سرمایه داران می‌توانند برای خود و یا کسب و کارشان پیج بزنند و با انتخاب یک حوزه مناسب که افراد بیشتری در آن خواهان محصول هستند، شروع به فعالیت کنند.

این شبکه شامل یک میلیارد کاربر فعال است که شما به آنها دسترسی دارید و حالا یک پیج دارید یا محصول و اطلاعاتی برای ارائه که حتی این محصول یا اطلاعات برای شما می‌تواند نباشد و شما فقط مسئول ارائه و فروش آن باشید. اینگونه نگاه کنید که شما وارد جایی شده‌اید که یک میلیارد مشتری در آن است و محصولی و اطلاعاتی برای ارائه دارید؛ پس خیلی راحت و با تلاش در مسیر درست، می‌توانید مشتری بسیاری برای خود یا دیگری برای کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه جذب کنید.

همکاری در فروش را اینگونه توضیح دهیم که شما بلاگر یا اینفلوئنسر نیستید؛ از طرفی محصول و حرفه خاصی هم برای ارائه ندارید، اما اطلاعات و دانش فوق‌العاده ای در زمینه فروش دارید. ما به شما می‌گوییم که چگونه از این توانایی فوق‌العاده در این موقعیت خوب برای کسب درآمد از اینستاگرام استفاده کنید.

امروزه شما می‌توانید با مشاغل مختلف گفتمان داشته باشید و از طریق مشارکت در فروش، به درآمد برسید. به دنبال افرادی بروید که کسب و کار خود را آنلاین نکرده‌اند و اعتقادی به این نوع کسب و کارها ندارند این یعنی یک فرصت بسیار فوق‌العاده برای کسانی که بدون سرمایه هستند.

همکاری در فروش اینستاگرام برای افرادی که سرمایه برای راه اندازی کسب و کار ندارند، بسیار مفید است و امروزه که بسیاری از کسب و کارها اینترنتی شده‌است، کسب درآمد از اینستاگرام برای افرادی که دانش فروش خوبی دارند برای افزایش فروش در اینستاگرام، بسیار راحت است. در صورتی که در این خصوص نیاز به اطلاعات بیشتری دارید یا علاقه مندید که افیلیت مارکتر شوید و از این طریق درآمدزایی کنید، حتما به سایت دایان افیلیت مراجعه کنید و در سایت ثبت نام کنید. در سایت یکسری سوالات شخصی از شما پرسیده می شود که بعد از پر کردن آن ها عضو رسمی پنل کاربری دایان افیلیت خواهید شد.

به این نکته نیز توجه کنید که همکاری در فروش دایان شاپ درواقع به این معناست که با عضویت در پنل کاربری دایان افیلیت می توانید در همکاری در فروش محصولات دایان شاپ شرکت کنید.

گرفتن تبلیغات

یکی دیگر از روش‌های اینستاگرام مارکتینگ برای کسب درآمد بدون سرمایه اولیه، تبلیغات است. به این شکل که شما پست و استوری شرکت‌ها و برندها را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده و خدمات یا محصولات آن تبلیغ می‌کنید.

اینفلوئنسرها یا افراد تأثیر گذار از تبلیغات در اینستاگرام درآمد خوبی بدست می‌آورند. قانون این روش برای کسب درآمد از اینستاگرام اینگونه است که در واقع میزان درآمد شما در روش تبلیغات، بر اساس مدت زمان انتشار پست و یا میزان بازدید پست یا استوری محاسبه میشود. اما این نکته را نباید فراموش کرد که برای کسب درآمد میلیونی از تبلیغات در اینستاگرام باید با مهارت‌های بازاریابی و مهارت‌های لازم برای رشد یک پیج اینستاگرامی آشنایی کامل داشت.

دکمه بازگشت به بالا