عمومیکسب و کار ویژه

چگونه بفهمیم کسی شما را از استوری اینستاگرام خود بلاک کرده است؟

آیا در مورد دوست خود که در اینستاگرام فعال بود و روزانه استوری های زیادی را ارسال می کرد اما مدتی است که استوری های او را ندیده اید تعجب می کنید؟ شاید شما از دیدن استوری دوستتان بلاک شده اید! این مورد آن دسته از دوستانی که هر روز فعال هستند بسیار رایج است، اما ناگهان متوجه می شوید که استوری های آن را نمی بینید و زمانی که بر روی پروفایل او کلیک می کنید، می بینید استوری جدید وجود ندارد!چرا؟ نگران نباشید در این مقاله، تمام جنبه‌های یک استوری مسدود شده در اینستاگرام، از دلایل مسدود شدن استوری و کنترل احساسات خود تا نحوه مخفی کردن استوری اینستاگرام خود از دیگران را توضیح خواهیم داد. اینستاگرام در 71 کشور مسدود شده است اگر میخواهید دلیل این اتفاق و روش حل مشکل را بدانید، این مقاله را از سایت storydl بخوانید.

قبل از هرچیزی اجازه دهید تا با جوابی از سایت معتبر Quora بحث را شروع کنیم:

یک روش این است که لیست بینندگان استوری خود را بررسی کنید. اگر شخصی که شما را مسدود کرده است در این لیست ظاهر نمی شود، احتمالاً شما را از استوری های خود مسدود کرده است. روش دیگر این است که سعی کنید استوری شخص را مشاهده کنید. اگر نمی توانید آن را ببینید، ممکن است شما را بلاک کرده باشند.

چگونه بفهمیم کسی شما را از دیدن استوری خود در اینستاگرام مسدود کرده است؟

گشت و گذار در اینستاگرام گاهی اوقات می تواند مانند قدم زدن در یک مسیر دیجیتال باشد، به خصوص با توجه به تفاوت در تنظیمات حریم خصوصی و تعاملات کاربر. یک سوال رایج در این زمینه این است که چگونه بفهمیم که آیا شخصی شما را از دیدن استوری خود در اینستاگرام مسدود کرده است یا خیر. برخلاف سایر اعلان‌های مستقیم‌تر، اینستاگرام به صراحت به شما نمی‌گوید که از دیدن استوری شخصی مسدود شده‌اید، که می‌تواند گیج‌کننده باشد.

https://storydl.com/wp-content/uploads/2023/09/know-if-someone-blocked-you-on-instagram-search-username.webp

 

برای اینکه بدانید چگونه متوجه شویدکه کسی شما را از دیدن استوری خود در اینستاگرام بلاک کرده است، ابتدا مهم است که تفاوت بین بلاک شدن از استوری شخص دیگری و بلاک شدن کامل در اینستاگرام را درک کنید. وقتی شخصی شما را در اینستاگرام بلاک می کند، نمی توانید پروفایل او را پیدا کنید، پست های او را ببینید یا استوری های او را مشاهده کنید. با این حال، اگر فقط از استوری آنها بلاک شده باشید، پروفایل آنها قابل مشاهده است و همچنان می توانید پست های آنها را ببینید.

شاخص کلیدی در اینجا شخصیت استوری است. اگر مرتب استوری های آنها را می بینید و ناگهان بدون هیچ تغییری در لیست زیر ظاهر نمی شوند، ممکن است نشانه مسدود شدن شما از استوری های آنها باشد. با این حال، مهم است که احتمالات دیگر را در نظر بگیرید، مانند اینکه فرد اخیرا هیچ استوری پست نکرده باشد یا یک حساب خصوصی داشته باشد.

چگونه بفهمیم کسی شما را از استوری خود مسدود کرده است: روش دوم

روش دیگر برای بررسی اینکه آیا از استوری اینستاگرام شخصی بلاک شده اید یا خیر این است که با حساب یک دوست مشترک بررسی کنید یا یک حساب ثانویه ایجاد کنید. اگر استوری‌ها در حساب یک دوست مشترک یا حساب ثانویه ظاهر می‌شوند اما در حساب شما ظاهر نمی‌شوند، از دیدن استوری‌های آنها مسدود شده‌اید. این روش اگرچه موثر است، اما باید با احتیاط و احترام به حریم خصوصی استفاده شود.

در نهایت، درک این نکته مهم است که مسدود شدن از استوری شخصی ممکن است به نظر برسد، اما احترام به انتخاب های حریم خصوصی افراد در رسانه های اجتماعی مهم است. کاربران دلایل مختلفی برای محدود کردن بینندگان استوری های خود دارند، از راحتی شخصی گرفته تا نگرانی های حفظ حریم خصوصی. بلاک کردن شما از استوری او تصمیم صاحب پیج است که می خواهد شما را از دیدن استوری ها به دلایل شخصی مسدود کند و باید به تصمیم او احترام گذاشت.

در پایان، در حالی که هیچ اعلان مستقیمی مبنی بر بلاک شدن از استوری اینستاگرام کسی وجود ندارد، سرنخ هایی مانند ناپدید شدن ناگهانی استوری آنها از فید شما، بررسی متقابل با حساب یک دوست مشترک و درک تفاوت بین بلاک شدن از استوری و مسدود شدن از تمام پیچ بودن وجود دارد. با این حال، مهم است که در این شرایط، حریم خصوصی باید رعایت شود.

راه هایی برای اینکه بفهمیم آیا از استوری کسی مسدود شده ایم یا خیر؟

حریم خصوصی کاربران اینستاگرام به قدری قدرتمند است که قصد دارد از آن در برابر داده های کاربر محافظت کند. هیچ راه رسمی برای دانستن اینکه آیا ما از داستان کسی مسدود شده ایم وجود ندارد. اما نگران نباشید با این حال، برخی از راه‌ها می‌توانند به شما کمک کنند: «از کجا متوجه ‌شوید که کسی شما را از دیدن استوری خود در اینستاگرام مسدود کرده است؟». حالا بیایید روش های زیر را در نظر بگیریم:

  1-از یک دوست مشترک بخواهید

دوست مشترک کسی است که در هر دو حساب باشد. این بدان معناست که او در لیست شما و کاربر مورد نظر شما قرار دارد. ، می توانید به او پیام دهید و در این مورد سوال کنید. شاید دوست مشترک از دیدن استوری آنها پنهان نمی ماند! اگر یکی از دوستان مشترک گفت که اکنون کاربر مورد نظر یک استوری آپلود کرده است و شما نمی توانید آن را به این شکل مشاهده کنید، مطمئن شوید که از استوری آن کاربر بلاک شده اید.

2- استوری را از حساب دیگری بررسی کنید

می توانید با ورود به حساب دیگری، استوری کاربر مورد نظر خود را بررسی کنید. اگر پروفایل کاربر عمومی است، می توانید این کار را به راحتی انجام دهید، اما در مواردی که کاربر دارای حساب خصوصی است، باید درخواست کنید و منتظر بمانید تا شما را بپذیرند. پیشنهاد می کنیم حساب کاربری خود را قانونی جلوه دهید. حساب های قانونی دارای تصاویر پروفایل، لیست فالوورها و فالوورها و برخی پست ها در صفحات خود هستند یعنی صفحه فیک نباشد.

  3- کاربر را بررسی کنید

وقتی نام کاربر را در اینستاگرام جستجو می کنید، نتایج ممکن است با جستجوهای معمولی متفاوت باشد. صفحه آنها نمایش داده نمی شود، یا وقتی به پروفایل آنها می روید، هنوز هیچ پستی وجود ندارد! اگر کاربر شما را بلاک کند، استوری های او نیز نمایش داده نمی شود.

  4-از کاربر بپرسید!

از کاربر بخواهید بهتر کار کند! با درخواست مستقیم، آرامش پیدا می کنید. به دایرکتشون برید و پیام بدید همچنین دلیل آن را به شما می گویند. به هر دلیلی که اشاره می کنند، باید به یاد داشته باشید که آرامش خود را حفظ کنید.

چرا از استوری کسی بلاک می‌شویم؟

مسدود کردن استوری اینستاگرام انتخابی است که هر کاربری دارد. همه چیز به آن کاربر و دلایل انجام این کار بستگی دارد.

برخی از دلایل رایج برای مسدود کردن استوری اینستاگرام عبارتند از:

 • نگرانی های مربوط به حریم خصوصی: کاربر می خواهد استوری ها را با چند نفر به اشتراک بگذارد.
 • ترجیح شخصی: کاربر دوست ندارد استوری او را مشاهده کنید.
 • ارتباط محتوا: محتوای استوری به قدری مهم است که کاربر گزینه بلاک را برای افزایش امنیت انتخاب می کند.
 • و بسیاری از دلایل خصوصی دیگر که همه می توانند داشته باشند!

استوری اینستاگرام خود را مخفی کنید

در بالا، به سوال مهم شما پاسخ می‌دهیم، «از کجا می‌دانید که کسی شما را از دیدن استوری خود در اینستاگرام بلاک کرده است؟» شما سه گزینه دارید که در ادامه درباره همه این گزینه ها توضیح می دهیم.

استوری اینستاگرام را از تنظیمات اینستاگرام مخفی کنید

اگر می خواهید کسی را از مشاهده استوری خود پنهان کنید، این مراحل را دنبال کنید:

 1. به عکس پروفایل خود بروید
 2. در بالا سمت راست ضربه بزنید، سپس تنظیمات و حریم خصوصی را انتخاب کنید.
 3. پیدا کنید چه کسانی می توانند محتوای شما را ببینند.
 4. گزینه hide story و live را انتخاب کنید.
 5. سپس گزینه Hide story را انتخاب کنید.
 6. اکنون، می‌توانید افرادی را انتخاب کنید که دوست ندارید استوری های شما را ببینند.
 7. فلش برگشت را که در بالا سمت چپ است انتخاب کنید.

مخفی کردن استوری اینستاگرام در تنظیمات استوری

 1. وقتی استوری را آپلود می‌کنید و می‌خواهید تنظیمات آن را تغییر دهید، این مراحل را دنبال کنید:
 2. روی نماد استوری خود کلیک کنید.
 3. روی تنظیماتی که در بالا سمت راست است ضربه بزنید.
 4. حال باید روی منوی با گزینه داستان کلیک کنید.
 5. پنهان کردن داستان را انتخاب کنید.
 6. مواردی را که می خواهید پنهان کنید انتخاب کنید.

گزینه “hide your story” را انتخاب کنید.

این گزینه سریع و آسان است. برای استفاده از این گزینه مفید، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.
 2. کاربر مورد نظر خود را که نمی خواهید استوری شما را ببیند جستجو کنید.
 3. روی نماد سه نقطه در پروفایل کاربر ضربه بزنید.
 4. حال بر روی گزینه “hide your story” کلیک کنید.

نکات دیگری که باید هنگام پنهان کردن کسی از استوری خود در نظر بگیرید عبارتند از:

اگر می‌خواهید لیست مسدود شده را تغییر دهید، انتخاب برخی از افراد را لغو کنید.

در نظر بگیرید که با پنهان کردن استوری شما از افراد خاص، آنها نیز نمی توانند استوری های شما را در آینده ببینند.

وقتی شخصی را در اینستاگرام بلاک می کنید چه اتفاقی می افتد؟

 

آیا مخفی کردن استوری همان بلاک کردن است؟

وقتی شخصی را مسدود می کنید، دیگر نمی خواهید با او تماس برقرار کنید. آنها نمی توانند به پروفایل، استوری ها و پست های شما دسترسی پیدا کنند. تنها چیزی که آنها می بینند فقط یک صفحه خالی است. که نوشته شده “کاربر پیدا نشد!”.

وقتی شخصی را از مشاهده استوری های خود پنهان می کنید، همچنان می تواند پروفایل و پست های شما را ببیند. مسدود کردن و پنهان شدن از استوری یکسان نیست.

کلام آخر

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب در بین کاربرانش است و سعی دارد امنیت را در بالاترین سطح برای هر کاربر تامین کند. استوری های مسدود شده توسط اینستاگرام یکی از مسائل مربوط به حفظ حریم خصوصی کاربران است که کاربران تنها چند فالوور را برای دیدن استوری ها انتخاب می کنند. فراموش نکنید که اینستاگرام برای به اشتراک گذاری محتوا و لذت بردن از آن است. همچنین توجه داشته باشید که نقض کپی رایت از استوری اینستاگرام در برخی کشورها جلوگیری می کند. آیا تا به حال کسی را از دیدن استوری های اینستاگرام خود مخفی کرده اید؟ آیا متوجه شدید که شخصی شما را از استوری خود بلاک کرده است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول:

چگونه می توانید تشخیص دهید که کسی شما را از استوری های خود بلاک کرده است؟

برای اینکه بفهمید کسی شما را در استوری اینستاگرام بلاک کرده است یا خیر، یک حساب ثانویه ایجاد کنید، به آن تغییر دهید و بررسی کنید که آیا می‌توانید استوری او را ببینید – اگر نه، بلاک شده‌اید یا مخفی شده‌اید.

اگر کسی مرا بلاک کرد می توانم استوری را ببینم؟

اگر یک حساب عمومی اینستاگرام دارید، مسدود کردن شخصی به این معنی است که وقتی وارد برنامه شده است نمی تواند حساب شما را ببیند و برعکس، اگر کسی شما را بلاک کند، نمی‌توانید عکس‌ها، ویدیوها و استوری های او را ببینید.

چگونه بفهمم کسی من را در اینستاگرام محدود کرده است؟

به محض اینکه شخصی شما را در اینستاگرام محدود می کند، چند اتفاق می افتد.

 • پیام‌های شما در دایرکت آنها ظاهر نمی‌شوند.
 • از آنجایی که وضعیت فعالیت آنها از شما پنهان است، ردیابی آنلاین بودن آنها غیرممکن است.
 • هنگامی که شخصی شما را محدود می کند، نظرات شما در مورد پست های او تا زمانی که آنها را تایید نکنند برای همه دیده نمی شوند.

وقتی استوری خود را در اینستاگرام از کسی مخفی می کنید چه اتفاقی می افتد؟

توجه: وقتی استوری های اینستاگرام را از افراد خاصی مخفی می کنید، در آینده نمی توانند هر چیزی را که در استوری خود پست می کنید، ببینند. مخفی کردن استوری های اینستاگرام از دیگران با بلاک کردن آنها نیز متفاوت است و مانع از دیدن پروفایل و پست های شما نمی شود.

چرا او داستان خود را از من پنهان کرد؟

حریم خصوصی: دوست پسر شما ممکن است برای حریم خصوصی خود ارزش قائل باشد و بخواهد جنبه های خاصی از زندگی خود را از رابطه خود با شما جدا نگه دارد. او ممکن است نخواهد همه چیز را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد، حتی با شما.

چیزی برای پنهان کردن: او ممکن است چیزی را از شما پنهان کند و نمی خواهد شما داستان او را ببینید.

چرا یک دختر شما را بلاک می کند؟

بدان معناست که او نمی‌خواهد با شما صحبت کند، زیرا از رفتار شما آسیب دیده، عصبانی و ناامید است. این لزوماً به این معنا نیست که او از شما متنفر است، اما این فقط راهی است که به شما اطلاع می‌دهد که فرصت می‌خواهد و شما او را تنها بگذارید.

چرا وقتی بلاک نیستم نمی توانم استوری اینستاگرام کسی را ببینم؟

اگر دوستتان شما را به عنوان فالوور تایید نکرده باشد، نمی توانید استوری او را ببینید. دوست شما ممکن است استوری اینستاگرام خود را فقط برای یک گروه منتخب مانند دوستان نزدیک یا اعضای خانواده قابل مشاهده کرده باشد. اگر بخشی از آن گروه نیستید، نمی‌توانید داستان را ببینید.

منبع:

Storydl

دکمه بازگشت به بالا