علم و سلامت

واکسن اسپایکوژن در تنها خط تولید دارای تاییدیه اتحادیه اروپا در کشور تولید می شود

بیایید با این س startال شروع کنیم که نتایج فاز 2 واکسن سیناژن چیست؟ هر هویج و با شما؟

اول از همه ، به ویژه برای توضیح مجدد برای بار دوم دوره مطالعه ، قاضی باید ایمنی را آزمایش کند و توانایی واکسن در واکسیناسیون feugiat nulla در تعداد حرکت بیشتر است. در مورد اول ، استقرار سیستم در مطالعه بالینی Spicogen با گزارش آنلاین ، که شبیه سیستم ثبت درآمد امن 5 برای ایالات متحده 500 است و ثبت داده های ارزشمند هیچ عارضه جدی تا به امروز ندارد ، اما عوارض خفیف ، و توزیع پیش بینی استاندارد آن است. در مورد سرکوب سیستم ایمنی ، چندین آزمایش با آن وعده ها بسیار متفاوت است ، و در آینده نزدیک ، پس از اتمام موارد مورد نیاز ، مقاله ای منتشر شده را که متخصصان می توانند مطالعه را با جزئیات بیشتری مرور کنند ، دنبال کنید. من نمی خواهم بگویم ، هنوز با دقت دقیق ، می توانیم بفهمیم که در این صورت ، ممکن است ما و در کوتاه مدت همه را ببینیم ، اما از یک مورد خاص ، معتبر پیروی می کند.

نتایج یک ماه پیش در وزارت بهداشت ثبت شده است ، اما تأخیر در اعلام نتایج حاصل از این واقعیت که هپاتیت دوباره مطرح شده استرالیا درخواست بررسی آزمایشات انجام شده توسط متخصصان و ارائه نتایج به سازمان غذا و دارو را داده است. و این بود که وزارت بهداشت این رویداد را از کالاهای شما دریافت کرد ، و آنها می خواهند مطمئن شوند که آنها از طرف دیگر در بهبود سلامتی خود ، در واقع ، به خوبی نتایج داخلی آزمایشگاهها همانطور که در اخبار هستند این باعث مصونیت قطر و اندازه پروتئوبکتریا MUS می شود. نوع دیگر مصونیت ، لازم است با دقت اندازه گیری شود تا از ویروس ها جلوگیری شود ، و به محض اینکه در دسترس عموم قرار گیرد ، رویداد در همان زمان تکمیل می شود ، و برخی از آنها وجود دارد ، آنها معتبر هستند.

هنوز خیلی دیر نیست ، به خصوص در زمان من ، از آنجا که می دانیم شما فکر می کنید که در یک تراژدی اتفاق می افتد؟ و بسیاری از واکسن هایی که خسته شده اند ، اما من هنوز آن را کار نکرده ام؟

بنابراین، آن را خیلی دیر است. اخیرا، هر دو واکسن و واکسن این کتاب حال procuditur. بسیاری از این روزها دلتا نتایج استخر مرگ نابهنگام. او گفت که او قرار بود به Sinagen ناجی، و اگر آن را هر چه زودتر اتفاق افتاده است مشکلات بازار نمی تواند حل شود. چه در 16 سپتامبر اتفاق افتاده است. And we have not even started high-volume production in the last few months later, however, as the company which produced a large volume of vaccines, you have to give us permission to enter the market .. After two initial results of Spycogen time when متوجه شدیم که این می تواند رخ دهد، که آنها موثر، و اما میلیون ها نفر فرایند تولید آغاز شده، و من امیدوارم که آنها را در پایان ماه سپتامبر آماده برای تولید سری باشد.

آیا اسپیکوژن آزمایش می دهد؟

برای قرار گرفتن در لیست واکسن های WHO ، برای دستیابی به مطالعه فاز 3 نیازها ، اما باید دنبال کنیم. البته ، در جلساتی که یک ماه پیش توسط وزارت بهداشت برگزار شد ، یک مطالعه به نمایندگان WHO Spicogen یک و دو ارائه شد و چندین ماه طول می کشد تا درخواست شود تا در لیست قرار گیرد و چگونه بهترین استانداردها را رعایت کند. مطالعه. این مطالعه قابل قبول و بین المللی است و این هدف است و یک مطالعه بالینی از ابتدا آغاز شد. البته ، کمی خارج از قوانین ، بر 7 اخلاق تحمیل شده است ، توسعه ملی و سازمان غذا و دارو برای شما سودآور بود ، چیزی که آسان نیست لازم نیست که لزوماً نشانگر کارها باشد ، که ما که همانند خود ما هستند ، به عنوان شاخصهای اخلاق ملی 1 کمیته. ما آنها را بلند می کنیم تا مکمل جلسه شهرت چیزهای دیگر را به سازمان بهداشت جهانی ارائه دهند.

آنها نگرانند که برخی از واکسن های سیناگن پاستور به واکسن تولید شده در کوبا ، فرصت عرضه ندارند با وجود تأیید وزارت بهداشت ، ایران ، استرالیا و دلایل همکاری شما توضیح داده شود.

به نظر می رسد که در بیشتر موارد همیشه در حال تولید محصولات بیولوژیکی باشید ، اما این بدان معنا نیست که ما سالانه پروتئین تولید می کنیم vitae و تولید واکسن بیولوژیکی در استرالیا است و تنها زمان آزمایشگاه ، تحقیقات روی حیوانات و زمان انجام آن است. شهروندان استرالیا و تولید آن در حجم بالا از سیناگن می آید. امروز مردم از وعده ها و مراقبت بیش از حد سنگین به دلیل. 3 میلیون در ماه احتمالاً ظرفیت تولید کمی خواهد داشت ، که نه تنها در تلاش است تا زیرساخت ها را تا حد ممکن در بین خود افزایش دهیم. در 15 سال گذشته ، 20 عدد برای تولید و عرضه ما به یک پروتئین مهم که بیش از همه اسپیکوژن ها ، به دلیل عدم وجود آن ، و ما با دانش زمینه واکسن آشنا شدیم ، واکسن ، و گواهینامه بین المللی ، و ما را به سمت تولید پیچیدگی سوق داد. در مورد همکاری با استرالیا ، من به این دلیل Spikogen همکاری و تفاهم بین دو دولت ، دو جامعه و همکاری نیست. یکی این است ، دیگری شرکت هپاتیت سیناژن ایران ، استرالیا است و فناوری هپاتیت به ما منتقل شده است و ما همچنین باید اسپایکوژن با حجم بالا تولید کنیم. البته ، واکسن تولید شده در استرالیا COVAX-19 جمع آوری شده و از Sinagen spicogen nominal انتخاب شده است.

برخی حتی می گویند چرا موش های آزمایشگاهی ایران باید روی ایران آزمایش شوند و واکسن استرالیا؟ اخیراً ، خدای شما ، و خانه صیغه های او در پاستور سیناگن ، نیز باید توجه داشته باشیم.

او در مصاحبه ای قبل از تکرار دوباره گفت. موش ها را می توان با دیدی غیرواقعی ، غیرعلمی و ناعادلانه به این موضوع مشاهده کرد ، زیرا مطالعات بالینی با اندازه نمونه در ایالات متحده ، بریتانیا ، برزیل ، ایالات متحده و غیره انجام شده است. از واکسن ها ، زیرا وقتی سعی می کنم بتوانم به این مناطق بروم. یک کپی از سوالات و دلیلی که آنها منتظر نماندند تا مجبور شوند پاسخی بدهند ، زمانی که پوشش واکسیناسیون برای آن انجام شد. همانطور که ما نمی توانیم واکسن را برای این کار درست ارائه دهیم ، و من هنوز معتقدم که دولت جدید باید تمام تلاش خود را برای ارائه واکسن معتبر انجام دهد تا بتواند افراد را به طور کامل واکسینه کند. در طول این مدت ، ما می بینیم که از بین بسیاری از کشورها ، زنانی که علیرغم واکسیناسیون تغییر می کنند ، به عنوان مثال اوج تعداد زیادی از بیماران مبتلا به دلتا ، بالاترین ، اما هیچ پوشش واکسیناسیون وجود ندارد ، آنها درصد کمی از میزان مرگ و میر و فروتن ترین افراد مبتلا در بیمارستان بوده است.

چرا ما به عنوان انسان در استرالیا تزریق نشده ایم ، وقت داریم این تلاش را با اندازه گیری ایمنی واکسن به شدت استرالیا و مردم استرالیا تکرار کنیم. یکی ، دو و سه ، لازم به ذکر است که شرکت هپاتیت استرالیا مشابه شرکت آلمانی Biontec بدون تولید کننده انبوه و شرکت تحقیقاتی تخصصی در زمینه واکسن است ، زیرا تولید کننده اصلی در حجم زیاد و Sinagen واکسن نیست.

هر یک از افراد خود باید در آزمایشات بالینی شرکت داشته باشد ، سلامتی شما طولانی مدت است اگر شما سست و سست هستید ، و برای بهبود دانش قلب خود ، و باید تعالی یابد. من باید در سلامت خود و زندگی او با آنها رفتار کنم. همه چیز مرتب است ، این دارو آزمایشات بالینی روزانه را انجام می دهد.

دیگران نمی خواهند در پایان تزریق فصل 3 وارد واکسن های بازار داخلی شوند؟

آیا فکر نمی کنید که باید چیزی در واکسن غذای حفاظت از واکسن های تولید داخل باشد؟

خوب ، واکسن های پروتئینی به طور کلی ایمن تر هستند زیرا به جای ارسال کل ساختار و کشته شدن ، پروتئین خالص خاصی به داوطلب تزریق می شود و عوارض جانبی کمتری دارد. (Adoxae and Profession) ، که به دوام و ایمنی بیشتر واکسن کمک می کند. علاوه بر این ، خط تولید خط واکسن GMP توسط اتحادیه اروپا تأیید شده و تکرارپذیری می تواند کیفیت مناسب تولید را تضمین کند. از سوی دیگر ، اگر این را نمی توان به عنوان یک مزیت در نظر گرفت ، ما در سالهای اخیر بزرگترین تولید کننده دارو برای پروتئین و خاورمیانه بوده ایم و بنابراین امیدواریم بتوانیم یک شرکت داشته باشیم و برای ارتقاء تولید برق

در مورد تبلیغات به عنوان داوطلب در مطالعه ، در کدام تبلیغات انجام می دهند؟ آیا با داوطلبان مشکلی داشتید؟

ما سوابق عمومی نداریم که آنها بخواهند از برق خارج شوند یا در ارتباط با تلویزیون باشند. در شرکت ، و ابزارهای اجتماعی استفاده از آن ، و همکاران آنها ، مجموعه ای از اعمال است ، اخطار عمومی که با مرد متولد و ثروت به او داده شده است ، این مشکلی نیست ، با بسیاری از کسانی که بیشتر می خواهند در تعداد مورد نیاز است ، در حالی که از ابتدای زمان سه مطالعه ما ، با این حال ، ما مطالعه او را در مورد ثبت نام باز توضیح دادیم ، اما این همه آن چیزی نیست که برای ثبت نام وارد می شود. در آینده ، اگر مطالعه موفقیت آمیز باشد ، زیرا نیاز زیادی به خریدهای عمومی وجود دارد ، واکسن را کنترل می کند.

یکی از مشکلات شرکت کنندگان در مطالعه این است که مشخص می شود واکسینه شده اند یا باید واکسینه شوند؟

به طور کلی ، و به خواست او ، به طوری که از زمان طولانی شدن پیگیری ، همانطور که در 6 ماه آینده به نظر می رسد ، ما تنظیم کردیم گزارش شده است که تصمیم در اختیار ما نیست و کمیته اخلاق ملی ، هر چند وقت یکبار شمارش صورت می گیرد ، که او برای گفتن نوع تزریق به ما می گوید. با این حال ، من نمی گویم ، به احتمال زیاد به عنوان یک داوطلب تا دو ماه پس از تزریق اتفاق می افتد. در نهایت ، اگر واکسنی تأیید نشده وجود داشته باشد و واکسیناسیون همه کسانی که واکسینه شده اند ، واکسن را از تعهد ملی خارج کنند.

شایعه دیگری وجود دارد که واکسن استرالیا برای آزمایش HIV مثبت است. چه پاسخی می توان به این داد که مردم شماره گذاری شوند؟

این به این دلیل است که CSL است ، زیرا آنها در موقعیت تحقیقات تا زمان کشف اولیه ، آنها را وسوسه کردند ، که کسی که واکسن HIV مثبت کاذب دریافت کرده است ، هیچ کاری نمی تواند انجام دهد از استرالیا هستند و واکسنی که تحقیقات را متوقف می کند ، اهمیت کار شرکت و COVAX-19 آن است. چیلی ، استرالیا یکی از دو سرمایه گذاری مشترک است.

دولت یا سازمان دولتی در تولید واکسن مشارکت دارند؟

مشارکت خصوصی سیناگن نهادی برای بهره مندی از واکسن ها نیست.

آیا برای یک س veryال بسیار جدی آماده هستید ، و اگر هنوز واکسن نتوانسته است آخرین فصل را به درستی اعلام کند؟

زیرا همه اینها برای هر نقطه از جهان خوشایند بود ، و این مطمئناً برای ما است. ما به مدت 15 سال داروهای بیوتکنولوژی یا بیوتکنولوژی استفاده می کنیم. شاید این تاریخچه این پروژه باشد ، اما برای ما مرگ و زندگی نیست ، بنابراین اگر آنها در واکسن پروژه موفق به یکدیگر نشوند ، ما مطمئناً پیام رسان هستیم و به ایمانی که به آن رسیده ایم ، تا آنجا که در ما نهفته است ، و اثبات بیماران برای ما ارزشمند است. از سوی دیگر ، همه داده های خام ما در وزارت بهداشت ، اخلاق ملی 1 ، کمیته موجود است و این فرصت وجود دارد که نتایج را تغییر دهیم.

2121

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا