علم و سلامت

حیوانات وحشی عامل ۷۰ درصد بیماری های نوظهور

به گزارش شفاف ، سازمان بهداشت جهانی ، با همکاری سایر سازمان های بین المللی ، اعلام کرد که حیوانات وحشی بیش از 70 درصد از کل بیماری های نوظهور در انسان درگیر هستند و خواستار پایان فروش حیوانات زنده به بازارهای مواد غذایی شد. در سراسر جهان

این سازمان ها مجموعه جدیدی از دستورالعمل ها را با هدف كاهش خطر ابتلا به بیماری Covid-19 و سایر بیماری های حیوانی در بازارهای مواد غذایی سنتی بشر تهیه كرده اند. این دستورالعمل هشدار می دهد که “بازارهای مرطوب” ووهان ، به طوری که در صورت امکان کشتار و فروش حیات وحش می تواند با حسادت قابل توجهی همراه با مشکلات زندگی کند.

دامداری حیوانات وحشی گرفتار شد تا از دسترسی مقامات ذیصلاح برای ایجاد هر گونه تعامل در آن قسمت از غذا و نزدیک به محل و نام غذای حیوانات جلوگیری کند و تصور می کرد که او بیشترین فروش را خواهد داشت م effectiveثر از شما پیشی می گیرد ، به جز قوانین خطر زیادی که باید انجام شود.

اوقات نقل شده در رهنمودهای هندوستان می گوید ویروس کرونا ، احساس اضطراب Covid-19 با بازار عمده فروشی مواد غذایی سنتی در ووهان ، چین مرتبط است و طلوع افراد مبتلا ، صاحبان غرفه ها یا کارمندان بازار مشتری هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا